Варшава-Київ. Напружене вщухання
Перед нами, схоже, розгортається дипломатична операція, яку не супроводжують гучними заголовками. >>
Олексій Навальний міг бути отруєний невстановленим психодислептиком.
Російський опозиційний політик Олексій Навальний перебуває у стані коми після ймовірного отруєння, лікарі реанімаційного відділення лікарні в Омську продовжують боротися за його життя.
Як інформує «Україна молода», про стан Навального повідомила його прессекретар Кіра Ярмиш у четвер.
За її словами, зараз політик підключений до апарату штучної вентиляції легенів. При цьому лікарі обіцяли дати інформацію кілька годин тому, однак досі немає жодних результатів аналізів або будь-якої інформації про причини отруєння.
На її думку, лікарі затягують із повідомленням близьким результатів аналізів опозиціонера. Адже лікар, який спочатку обіцяв повідомити результати через 2 години, тепер каже, що вони будуть готові ще через 2 години. При цьому він відмовляється говорити з лікарем Навального.
«Ухильна реакція лікарів тільки підтверджує, що це отруєння. Ще дві години тому вони були готові поділитися будь-якою інформацією, а тепер явно тягнуть час і не говорять, що їм відомо», - стверджує пані Ярмиш.
Лікар Омської лікарні Анатолій Калініченко заявив, що наразі медики вивчають кілька діагнозів, які могли стати причиною стану опозиціонера.
"Пацієнт знаходиться у нас в лікарні. Стан його важкий. Знаходиться на апараті ШВЛ, але стан його стан стабільний. Є кілька діагнозів, які уточнюються. Проводяться консультації. Протягом сьогоднішнього дня ми точно визначимося з діагнозом", - повідомив Калініченко.
І додав, що поки немає точної впевненості, що причиною його стану є отруєння: "Отруєння розглядається, як одна з можливих причин погіршення стану. Але можуть бути та інші. Більш докладно я не можу повідомити".
Як повідомляє "Інтерфакс" з посиланням на власне джерело, лікарі поставили попередній діагноз Навальному – гостре отруєння невстановленим психодислептиком (речовина, здатна викликати галюцинації).
Як повідомляла «УМ», російському опозиціонеру Олексію Навальному в четвер вранці стало погано під час перельоту з Томська до Москви, зараз він у реанімації. За словами його оточення, Навальний був отруєний чимось, підмішаним в чай. Бо нічого іншого зранку перед польотом не вживав.
Перед нами, схоже, розгортається дипломатична операція, яку не супроводжують гучними заголовками. >>
Чимало членів політичного тераріуму — бомонду посадовців несподіваний кабмінівський переполох відпоїли хто як міг, залежно від наслідків. >>
У четвер, 16 липня, президент Володимир Зеленський повідомив, що запропонує парламенту призначити Євгенія Хмару міністром оборони. Наразі Хмара, який є тво глави СБУ, за дорученням президента буде виконувати обовʼязки міністра оборони України. >>
Україна продовжує переживати жахливі, трагічні ракетно-дронові удари. >>
Винним у державній зраді Вищий антикорупційний суд визнав колишнього народного депутата, який втік до Росії, Андрія Деркача та засудив його до 15 років тюремного ув'язнення з конфіскацією майна. >>
Днями міністерство закордонних справ Китаю оприлюднило заклик припинити війну в Україні, відновити переговори та досягти повного припинення вогню. >>