Лід скрес: розблоковано €90 млрд для України та 20-й пакет санкцій проти рф
Євросоюз розблокував кредит у 90 млрд євро для України. >>
Активісти російської ініціативної групи "Стратегія-18" в центрі Москви 18 жовтня провели ряд традиційних одиночних пікетів на захист кримських татар та за "незалежний Крим".
Про це повідомляє: Крим.Реалії
У п'ятницю пікетувальники вийшли з новим плакатом та ім'ям нещодавно заарештованого в Криму проукраїнського активіста Олега Приходька.
"Ми зробили плакат, розповідаємо, що це по суті справа "Балуха-2". Не встигли порадіти за повернутих з полону, а вони нових набирають в заручники, за знайомими лекалами! Вибирають найкращих..."., - сказала учасниця акції Віра Лаврешина.
Пікетники мають намір продовжувати протести, "поки корінне населення Криму не здобуде свободу і батьківщину".
Російські активісти з Санкт-Петербурга і Москви об'єдналися в безстрокову акцію під назвою "Стратегія-18" на честь дня депортації кримських татар 18 травня 1944 року.
Щомісяця 18 числа активісти виходять на вулиці міста з метою розповісти про ситуацію в анексованому Криму, інформувати російське суспільство про факти порушення прав і свобод людини.
Як повідомляла УМ, в Криму окупанти затримали проукраїнського активіста Приходька та його дружину Людмилу.
Російські силовики звинувачують затриманого в анексованому Криму проукраїнського активіста Олега Приходька в тероризмі.
Приходька "заарештували" на 2 місяці.
Приходьку не віддають медикаменти, які йому передали родичі в СІЗО окупованого Сімферополя, де його тримають.
Євросоюз розблокував кредит у 90 млрд євро для України. >>
Двох неповнолітніх, яких держава-агрессор завербувала для масових убивств дітей у навчальних закладах, викрили українські правоохоронці. >>
У двох регіонах росії українські дрони вночі 23 квітня атакували НПС та нафтохімічний комбінат. Вирують пожежі на нафтоперекачувальній станції "Горький" у Нижньогородській області рф та на нафтохімічному комбінаті в Самарській області рф. >>
Вночі 21 квітня безпілотники Центру спецоперацій "Альфа" СБУ вдарили по лінійно-виробничо-диспетчерській станції "Самара" у Просвєті Самарської області рф, спричинивши там пожежу. >>
У Краснодарському краї рф в місті Туапсе виникла масштабна пожежа в резервуарному парку НПЗ внаслідок нічної атаки безпілотників. >>
Підрозділи Сил оборони України в ніч на 19 квітня завдали ударів по низці важливих об'єктів російського агресора на тимчасово окупованих територіях України та на території рф. >>