У Пермі та Дзержинську атаковано завод та станцію, у Керчі – «катери-охоронці», фото
У ніч проти 30 квітня українські військові уразили корабельно-катерний склад рф у районі Керченської протоки. >>
Литва і Латвія не визнають результати проведення так званих місцевих "виборів" в анексованому Росією Криму і Севастополі, а також підтвердили свою підтримку суверенітету і територіальної цілісності України.
Відповідні заяви на своїх зробили глави міністерств закордонних справ Литви і Латвії Лінас Лінкявічюс і Едгарс Рінкевич.
"Литва не визнає сьогоднішні "вибори" в Криму і Севастополі, що незаконно анексовані Росією. Ми підтверджуємо нашу підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, і засуджуємо російську окупацію Криму та порушення міжнародного права", – констатував Лінас Лінкявічюс.
Глава МЗС Латвії також підтвердив, що Рига не визнає місцеві вибори, які проводяться в незаконно окупованих і анексованих Росією Криму та Севастополі.
"Я підтверджую нашу підтримку суверенітету і територіальної цілісності України", – зазначив Рінкевич.
Як повідомляла УМ, прокуратура Криму закликала не брати участь у "виборах" на півострові.
А МЗС України закликало міжнародних партнерів дати принципову оцінку незаконним діям Росії з організації і проведення так званих "місцевих виборів" в окупованому Криму і посилити тиск на РФ.
У Росії в неділю проходить єдиний день голосування - близько 6 тисяч виборчих кампаній і референдумів різного рівня, в тому числі в окупованому Криму.
Крим був незаконно анексований Росією в березні 2014 року в результаті проведення "референдуму", невизнаного ні Україною, ні світовим співтовариством.
Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. В даний час окупований Росією Крим і сама Росія знаходяться під санкціями західних країн, під санкції потрапляють також компанії, що працюють з цими країнами або Кримом в певних сферах.
У ніч проти 30 квітня українські військові уразили корабельно-катерний склад рф у районі Керченської протоки. >>
Під час атаки в ніч з 28 на 29 квітня в тимчасово окупованому Криму були прильоти по аеродромах "Бельбек" та "Кіровське". >>
Радослав Сікорський, очільник МЗС Польщі, повідомив, що його країна у межах обміну з рф відпустила російського археолога Александра Бутягіна, про екстрадицію якого просила Україна за розкопки в окупованому Криму. >>
Низку важливих військових цілей агресора у Криму, зокрема три військові кораблі, винищувач, обʼєкти ППО – уразила Служба безпеки України. >>
У Болгарії 19 квітня відбулися парламентські вибори – лідирує партія «Прогресивна Болгарія» колишнього президента Румена Радева з великим відривом. >>
В окупованому Криму бійці центру спецоперацій "Альфа" СБУ уразили три військові кораблі РФ: "Ямал", "Азов" і ще один військовий корабель невстановленого типу. Також уражено РЛС і логістику ворога. >>