50 по 200 тисяч: Уряд заснував щорічну премію для енергетиків
Рішення про запровадження щорічної премії уряду для працівників енергетичної галузі ухвалив Кабінет міністрів України. >>
Україна збільшила до 13 мільярдів кубів запаси газу в підземних газосховищах станом на кінець липня.
Про це повідомив радник Міністерства енергетики та вугільної промисловості Максим Білявський у Facebook в суботу.
За його словами, даний об’єм накопичень на п’яту частину перевищує минулорічний, що свідчить про кращу готовність до наступного опалювального сезону.
«Перезимуємо. Сьогодні ранком запаси газу в сховищах перетнули позначку – 13 мільярдів, це на 20% більше ніж торік», – написав пан Білявський.
Затверджений Кабінетом Міністрів план заходів з підготовки паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду 2017/2018 років передбачає, що Україна до 1 листопада 2017 року має накопичити у підземних газосховищах 17 мільярдів кубічних метрів газу.
Як повідомлялось раніше, загалом цього року «Укртрансгаз» спрямував до підземних газосховищ понад 4 мільярди 100 мільйонів кубометрів газу, що в 2,7 рази більше, ніж за аналогічний період 2016 року.
17 липня «Нафтогаз України» повідомив про початок спільного з ЄС проекту комплексного вивчення українських підземних сховищ газу, що допоможе визначити найефективнішу модель використання газових сховищ.
«Нафтогаз України» володіє 100% акцій «Укртрансгазу», який, у свою чергу, управляє найбільшими ПСГ у Європі загальною потужністю 31 мільярд кубометрів.
Рішення про запровадження щорічної премії уряду для працівників енергетичної галузі ухвалив Кабінет міністрів України. >>
На тлі проблем з транзитом через нафтопровід "Дружба" Глава МЗС Угорщини Петер Сійярто заявив, що його країна припиняє постачання дизельного палива до України до відновлення роботи нафтопроводу. >>
Сьогодні на Тернопільщині проживають понад 65 тисяч вимушених переселенців з різних регіонів України. >>
Україна була одним із найбільших експортерів зброї у світі, але припинила продавати її після 24 лютого 2022 року. >>
Чорним днем стало 17 лютого – рашисти вдарили дроном по автомобілю, в якому перебували працівники Слов'янської теплоелектростанції, що на Донеччині. Внаслідок атаки троє енергетиків загинули. >>
Російська федерація в ніч проти 17 лютого завдала масованого удару по критичній та логістичній інфраструктурі України; у низці регіонів через знеструмлення зупинено водо- та теплопостачання. >>