У Конотопі презентували книгу «Василь Різниченко. Нариси з історії Чернігово-Сіверщини»
Немов потаємні струни, що тягнуться крізь віки, історія рідного краю відлунює в серці кожного з нас. >>
Туристи мають змогу не тільки приміряти обладунки лицарів середньовіччя, а й потримати у руках зброю часів розквіту замку.
В Ужгородському замку відкрили середньовічний шоу-рум, де кожен охочий може приміряти обладунки лицарів.
Як інформує Україна молода, про це повідомляє у Фейсбуці Закарпатська обласна рада.
В Ужгородському замку відкрили середньовічний шоу-room. Ідеться про чергове відновлене у замку підземне приміщення, яке десятки років використовувалося як склад", зазначається в повідомленні.
За словами виконувачки обов’язків директора Закарпатського краєзнавчого музею імені Тиводара Легоцького Ольги Шумовської, у кімнаті можна приміряти обладунки лицарів середньовіччя.
Також для туристів буде можливість потримати у руках зброю часів розквіту замку.
Зазначається, що шоу-рум освітлюватиметься факелами та може слугувати унікальним інтер’єром для різноманітних подій та заходів.
Ужгородський замок - це фортифікаційна споруда XVІ століття в Ужгороді. Розташований поруч із центром міста, на вулиці Капітульній. Нині використовується як краєзнавчий музей.
Як повідомляла УМ, Верховний суд підтвердив необхідність внести замок «Паланок» у Мукачеві на Закарпатті до Державного реєстру нерухомих пам’яток.
Немов потаємні струни, що тягнуться крізь віки, історія рідного краю відлунює в серці кожного з нас. >>
6 листопада 1994 року в родинному селі гетьмана України Івана Мазепи — Мазепинцях Білоцерківського району на Київщині з моєї ініціативи і під моїм керівництвом >>
Документальна стрічка «Новоприбулі | Newcomers» виходить в Канаді 16 листопада. >>
1 жовтня, коли в Україні відзначали одразу кілька свят — Покрову Пресвятої Богородиці, День захисників і захисниць України, День українського козацтва, День ветерана та інші, — було дуже велелюдно у Володарці, що на Київщині. >>
Ушанування Божої Матері як покровительки українського війська має давні традиції. >>
На початку минулого століття — 1905 року — великий українець Іван Якович Франко закінчив один з найголовніших творів свого життя — поему «Мойсей». >>