Перший історик української мови: 189 років з дня народження Павла Житецького
Сьогодні 189 років з дня народження видатного діяча української науки та культури — Павла Гнатовича Житецького. >>
Тепер в росії менше розповідатимуть у школах про загарбницьку війну в Україні
Міністерство освіти рф оновило методички для вчителів, за матеріалами яких проводяться класні години «Розмови про важливе». З них тепер прибрали згадки про війну в Україні.
Як інформує Україна молода, про це повідомляє ТГ-канал «Альянс учителей».
«Міносвіти оновило методички та всі матеріали до уроку «Розмови про важливе» 12 вересня. Звідти прибрали всі згадки про Україну, «спецоперацію», «захист російських людей», «не страшно померти за батьківщину» та іншу пропаганду», - йдеться у повідомленні.
Портал Медиазона звернув увагу, що зі сценаріїв до занять «Наша країна - росія» для 5-11 класів зник розділ «Патріотизм та спеціальна військова операція». Раніше матеріали до цього уроку містили згадки про війну в Україні та «подвиги» російських військових на Донбасі.
За задумом міносвіти рф, у новому навчальному році кожен понеділок у всіх школах країни починатиметься із заняття на теми, «пов'язані з ключовими аспектами життя людини в сучасній росії».
Раніше ЗМІ виявили, що в методичках до класних годин у школах рф міститься пропаганда війни в Україні. Активісти закликали вчителів бойкотувати ці уроки.. Батьки, які намагалися захистити своїх дітей від промивання мозку, повідомляли про тиск з боку адміністрацій шкіл.
Як повідомляла УМ, до тимчасово окупованого рашистами Мелітополя рашисти завезли 500 вчителів з рф, оскільки лише десята частина освітян пішла на колаборацію із загарбниками, та змушують дітей співати гімн росії.
Сьогодні 189 років з дня народження видатного діяча української науки та культури — Павла Гнатовича Житецького. >>
"Розсекречені документи з архівів радянського КДБ поставили крапки над "і" у біографії одного з найвідоміших українських поетів-шістдесятників і знаменитого "прораба" горбачовської перебудови Віталія Коротича. >>
Третій рік йде кровопролитна війна в центрі Європи, якій експерти дають різні визначення. >>
Російські варвари знищують культурну спадщину України, а також вдаються до крадіжок культурних цінностей, які вже з’являються на міжнародному чорному ринку. >>
Жахливий вересень 1941 року. На зміну окупантам московії в столицю України ввійшли окупанти з гітлерівської Німеччини. >>
У рамках офіційного візиту Міністра культури та стратегічних комунікацій України Миколи Точицького до США, 23 вересня, американська сторона передала культурні цінності, викрадені росією, які походять з тимчасово окупованих територій України. >>