76-й обмін полоненими: з російської неволі повернулися 160 захисників, фото
Із російського полону в результаті нового обміну з державою-агресором Україна повернула 160 своїх громадян. >>
Синьо-жовтий стяг замайорів у центрі Нью-Йорка. (Скріншот відео)
Бійці 2-го механізованого батальйону 53-ї окремої механізованої бригади підняли прапор України в центрі селища Нью-Йорк Донецької області.
Синьо-жовтий стяг замайорів на місцевому елеваторі, який є найвищою точкою центру.
Як інформує Україна молода, про це повідомили аналітики українського проєкту DeepState і оприлюднили відповідне відео в суботу.
«Контроль ворога в центрі також відносний, тому всі попередні заяви кацапів про повну окупацію можна поки множити на нуль», - йдеться у дописі.
Як повідомляла «УМ», 6 вересня бійці полку “Азов” повернули під контроль частину Нью-Йорка і деблокували підрозділи, які знаходились у ворожому оточенні.
Наразі бригади Нацгвардії "Кара-Даг" та "Азов", а також 93 механізована бригада ЗСУ - проводять контратаки на Покровському напрямку, основним ефектом яких є уповільнення або відкидання росіян.
Із російського полону в результаті нового обміну з державою-агресором Україна повернула 160 своїх громадян. >>
Бійці Сил оборони України встановили державний прапор на території Кінбурнської коси. >>
Командир Сил безпілотних систем ЗСУ Роберт "Мадяр" Бровді продемонстрував відео влучань по нафтобазі нафтоналивного термінала в тимчасово окупованій Керчі. >>
Вшанування 33-річного колумбійського добровольця і воїна 413 полку безпілотних систем «Рейд» Джана Себастьяна Рестрепо Мазо відбулося у Києві та Львові. >>
В Україні з 15 червня можна укласти нові піхотно-штурмовий, бойовий або базовий контракти на військову службу у ЗСУ та інших складових Сил оборони. >>
Чи варто судитися, якщо ви не ховалися від закону, а у додатку «Резерв+» раптом з’явився статус «у розшуку»? >>