Зеленський прокоментував атаки рф, перемовини з путіним та війну з Іраном
Ключовими цілями нових ударів росії стануть водопостачання та логістична інфраструктура. >>
Андрій Єрмак несподівано став безробітним.
На інституцію чекає перезавантаження - керівника Офісу президента Андрія Єрмака президент Володимир Зеленський звільнив із займаної посади у п’ятницю, 28 листопада.
Як інформує УМ, про це стало відомо увечері 28 листопада з вечірнього звернення президента та оприлюдненого в п’ятницю указу глави держави.
Глава держави повідомив, що Єрмак написав заяву про відставку і Офіс президента чекає перезавантаження.
"Я вдячний Андрію за те, що українська позиція в переговорному треку завжди була представлена так, як має бути. Завжди це була патріотична позиція. Але я хочу, щоб не було чуток і спекуляцій.
Що стосується нового керівника Офісу, завтра я проведу консультації з тими, хто може очолити цю інституцію.
Скоро будуть перемовини, будуть наші представники – це буде начальник Генштабу (Андрій Гнатов – УМ.), представники МЗС, секретар РНБО (Рустем Умєров – УМ.) та наша розвідка. І коли в нас у всіх є такий зовнішній виклик – війна, ми маємо всередині бути міцними. Саме на захисті України будуть зосереджені сто відсотків нашої сили. Кожен має зараз діяти саме так, в інтересах нашої держави, і захищати нашу державу. Це незмінний принцип. Вже найближчим часом відбудуться зустрічі з американською стороною", - сказав, зокрема, Зеленський.
Як повідомляла УМ, вранці 28 листопада в урядовому кварталі НАБУ і САП провели обшуки у керівника Офісу президента Андрія Єрмака.
Ключовими цілями нових ударів росії стануть водопостачання та логістична інфраструктура. >>
НАБУ та САП продовжують викривати та оприлюднювати інформацію про тих, хто намагається перетворити Україну на власну Атлантиду, поки народ б’ється на фронті. >>
Залужний — це «бордюр», через який постійно перечіпається Зеленський. Бордюр, або «лежачий поліцейський». >>
У четверту річницю повномасштабного вторгнення Росії Президент Володимир Зеленський записав відеозвернення, в якому згадав події перших днів війни, жертв російської агресії, силу українських воїнів і загалом народу, а також показав свій бункер на Банковій. >>
У Празі на Староміській площі в суботу, 21 лютого, сотні людей беруть участь у мітингу "Разом за Україну": захід присвячений четвертій річниці військового вторгнення росії в Україну. >>
Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Національне антикорпуційне бюро 19 лютого опублікували нові записи прослуховувань з операції «Мідас». Цього разу вони призначені ексміністру енергетики і юстиції Герману Галущенку. >>