«Вероніка Феншуй» - гадалка і радник Єрмака
Радницею-гадалкою екскерівника Офісу президента Андрія Єрмака є 51-річна мешканка Києва, яка називає себе консультанткою з астрології Вероніка Анікієвич (Даниленко). >>
Майя Санду/ (facebook.com/maia.sandu)
Президентка Молдови Майя Санду висловила надію, що її країна буде готовою до приєднання до Європейського Союзу навіть раніше, ніж до 2030 року. Вона відзначила, що було б бажано, щоб цей крок був здійснений спільно з Україною.
Як інформує Україна молода, про це вона зазначила в ексклюзивному інтервʼю Радіо Свобода.
«Сподіваюся, що Молдова буде готова раніше 2030 року, але це також крайній термін, який ми встановили для себе всередині країни, і ми наполегливо працюємо, і ми сподіваємося, що це буде позитивне рішення в грудні щодо початку переговорів. І ми сподіваємося, що ЄС буде готовий прийняти Молдову в найближчі кілька років», – сказала Санду.
За її словами, рішення про те, відбудеться вступ до ЄС одночасно із Україною чи ні, залежатиме від Єврокомісії та інших європейських інституцій.
«Ми сподіваємося, що підемо разом. Для нас важливо, щоб до ЄС входила й Україна. І я вважаю, що для України важливо, щоб Молдова також була частиною ЄС. Зрештою, це підхід, заснований на заслугах, і ми будемо наполегливо працювати, і ми сподіваємося, що те саме станеться в Україні», – зазначила президентка Молдови.
Україна майже одразу після початку масштабного російського вторгнення подала заявку на вступ до Євросоюзу. Її приклад наслідували також Грузія та Молдова.
У червні 2022 року Європейська рада ухвалила рішення про надання Україні статусу кандидата на вступ до Європейського союзу. Таке ж рішення лідери ЄС ухвалили і щодо Молдови.
Як повідомляла УМ, у 500-й день повномасштабного вторгнення росії в Україну президентка Молдови Мая Санду заявила, що її країна солідарна з українським народом і запевнила, що Кишинів продовжить надавати підтримку Києву.
Радницею-гадалкою екскерівника Офісу президента Андрія Єрмака є 51-річна мешканка Києва, яка називає себе консультанткою з астрології Вероніка Анікієвич (Даниленко). >>
Черговим гостем програми «Дума. Й» став Надзвичайний і Повноважний Посол держави Ізраїль в Україні Міхаель Бродський. Очоливши посаду за кілька місяців до повномасштабного вторгнення, він не поїхав з України, точно розуміючи, що очікує його і нас. >>
Сьогодні Європа говорить про єдність, але рішення в Євросоюзі, як і раніше, можна заблокувати зсередини. >>
Потенційній мирній угоді з росією Україні доведеться погодитися з втратою частини своєї території, однак це сприятиме вступу країни до Європейського Союзу. >>
Євросоюз розблокував кредит у 90 млрд євро для України. >>
За його словами, пріоритетними питаннями є розблокування фінансової допомоги у розмірі 90 млрд євро для підтримки України. А також прогрес у переговорах про вступ до Євросоюзу. >>