Велика політична гра. Чи просив Трамп Зеленського про допомогу у Перській затоці?
Президент Володимир Зеленський втягує країну в чужу війну на Близькому Сході. >>
Олексій Данілов.
Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов заявив, що Україна здатна завдати удару по території росії, оскільки має зброю, яка може знищувати цілі на території рф.
Як інформує Україна молода, про це він повідомив CNN.
«Що стосується російської території, то нам ніхто не забороняє знищувати цілі зброєю українського виробництва. У нас є така зброя? Так, маємо», – сказав Данілов.
Видання зазначає, що країни Заходу заборонили Україні наносити удари по території Росії із західної зброї. Хоча протягом війни на стратегічних об’єктах у Росії постійно відбувалися незрозумілі вибухи, проте Україна ніколи публічно не визнавала відповідальності за ці удари.
Крім того, Данілов заявив, що він впевнений, що Україна зрештою отримає винищувачі F-16 американського виробництва.
«Це лише питання часу, коли ми отримаємо F-16. Вони обов’язково надійдуть. На жаль, тим часом ми втрачаємо своїх людей, борючись за нашу незалежність», – додав він.
Раніше очільник Головного управління розвідки Кирило Буданов заявив, що «бавовна» на території росії ставатиметься все частіше, а вибухи лунатимуть все «глибше». Крім того, він зазначив, що у березні бойові дії на лінії фронту будуть «найспекотнішими» – Україна планує серйозний контрнаступ.
Як повідомляла УМ, секретар РНБО Олексій Данілов анонсував багато зброї від «Рамштайну», якої буде достатньо для ефективної оборони та переходу в наступ
Президент Володимир Зеленський втягує країну в чужу війну на Близькому Сході. >>
У лютому 2026 року безпілотники ЗСУ уразили 105,2 тис. цілей російських загарбників, чверть із них - на рахунку угруповання Сил безпілотних систем. >>
До суду скерована справа про вбивство народного депутата України та колишнього Голови Верховної Ради Андрія Парубія >>
У четверту річницю повномасштабного вторгнення Росії Президент Володимир Зеленський записав відеозвернення, в якому згадав події перших днів війни, жертв російської агресії, силу українських воїнів і загалом народу, а також показав свій бункер на Банковій. >>
У Празі на Староміській площі в суботу, 21 лютого, сотні людей беруть участь у мітингу "Разом за Україну": захід присвячений четвертій річниці військового вторгнення росії в Україну. >>
Колишній головнокомандувач ЗСУ, а нині посол України у Великій Британії Валерій Залужний заявив, що план контрнаступу 2023 року не реалізували належним чином, оскільки президент Володимир Зеленський та інші посадовці не виділили необхідних ресурсів. >>