Як укласти мир, коли офіційно війни немає? Наслідки табуювання агресії
Війна без маркування — проблема сучасного світу, особливо гостро вона постала після агресії США та Ізраїлю проти Ірану. >>
США ніколи не визнають анексовані території України російськими, включаючи Крим. Крим - це Україна — Нед Прайс
Представник Держдепартаменту США Нед Прайс заявив, що США не диктуватимуть Україні, які саме цілі їй вражати для захисту своєї суверенної території від російської агресії. Це стосується і Криму.
Як інформує Україна молода, про це повідомляє цитує «Голос Америки».
«США надають Україні допомогу в галузі безпеки, зброю та запаси, необхідні їй... для захисту своєї території від російської агресії, проте при цьому Вашингтон не приймає рішення про завдання ударів від імені наших українських партнерів»,- заявив Нед Прайс.
Він акцентував, рішення щодо завдання ударів залежать від українців.
«Сполучені Штати та інші країни світу ніколи не визнавали анексію Росією частини східної України чи анексію Криму. Крим - це Україна. Це не зміниться. Ми надали нашим українським партнерам саме те, що їм потрібно, щоб протистояти загрозам там, де вони вирують найбільш затято»,- зазначив Нед Прайс.
Також він нагадав, що Вашингтон поступово збільшуватиме обсяги та характер допомоги Україні у сфері безпеки - від "Стингерів" та "Джавелінів" до артилерійських систем HIMARS та бойових машин "Бредлі" , що потрібні ЗСУ для того, щоб "атакувати російські позиції на суверенній українській землі".
«США ніколи не заохочували і не дозволяли нашим українським партнерам завдавати ударів за межі їхніх кордонів. Все, що ми надаємо Україні, призначене для єдиної мети - її самооборони... Зрештою, саме наші українські партнери мають визначити, як... і де використовувати цю зброю та боєприпаси для захисту своєї суверенної території»,- підсумував Нед Прайс.
Виданн The New York Times повідомило, що в адміністрації президента США Джо Байдена вирішили переглянути свою політику і тепер там розглядають можливість допомоги Україні в завданні ударів по території окупованого Криму.
Крім того, в США заявили, що мають намір змінити динаміку війни росії проти України передачею нових пакетів військової підтримки українцям
Як повідомляла УМ, державний секретар США Ентоні Блінкен заявив, що вимоги росії до України враховувати «нові територіальні реалії» є неприйнятними і шкідливими.
.
Війна без маркування — проблема сучасного світу, особливо гостро вона постала після агресії США та Ізраїлю проти Ірану. >>
Сьогодні Європа говорить про єдність, але рішення в Євросоюзі, як і раніше, можна заблокувати зсередини. >>
Увечері 25 квітня у Вашингтоні, під час вечері Асоціації кореспондентів Білого дому у Washington Hilton, сталася стрілянина. >>
Потенційній мирній угоді з росією Україні доведеться погодитися з втратою частини своєї території, однак це сприятиме вступу країни до Європейського Союзу. >>
Після того, як у Вашінгтоні в будівлі готелю пролунали звуки пострілів Президента США Дональда Трампа поспіхом вивели з вечері з представниками ЗМІ. >>
Євросоюз розблокував кредит у 90 млрд євро для України. >>