«Потужний» готовий воювати безкінечно. Коли ж мир стане вигіднішим, ніж війна?
Перемовини з сенсами Дональда Трампа: віддавати чи не віддавати Донбас, уся ця говорильня — повністю зірвані. >>
Володимир Зеленський вважає, що зробив для деолігархізації в рази більше, ніж попередники. (Фото Офісу президента)
Офіс президента від імені Володимира Зеленського подякував міжнародним партнерам, зокрема США, за допомогу Україні в боротьбі з олігархами.
При цьому, ні сам Зеленський, ні Банкова жодним словом не згадали прізвище олігарха Ігоря Коломойського, проти якого уряд США запровадив санкції у п’ятницю.
Як повідомляє Україна молода, Офіс президента оприлюднив подяку міжнародним партнерам в соцмережах.
«Для економічного процвітання та євроатлантичної інтеграції, заявленої не лише в Конституції, а насамперед в українському суспільстві, Україна повинна подолати систему, в якій домінують олігархи. Дії президента Володимира Зеленського говорять самі за себе: за менш ніж два роки каденції він зробив для деолігархізації в рази більше, ніж будь-хто з попередніх президентів, без пафосних гасел і популізму», - наголошують на Банковій.
В Офісі президента також зазначили:
«Україна вдячна кожному партнеру за підтримку на цьому шляху. Боротьба з олігархами лежить не виключно у площині кримінальної відповідальності. Це також створення умов в Україні, за яких бізнеси розвиватимуться в прозорому, конкурентному середовищі, а великі фінансові групи не зможуть домінувати на ринку, впливати на медіа та політичні рішення. Кожне справедливе рішення в цьому напрямку допоможе Україні стати сильною та по-справжньому незалежною державою».
На Банковій також запевняють, що будуть «невідступно рухатися на шляху реформування кожного сектора та зміцнення наших відносин, серед іншого і зі стратегічним партнером – США».
Як повідомляла «УМ», 5 березня США запровадили візові санкції проти українського олігарха Ігоря Коломойського.
Перемовини з сенсами Дональда Трампа: віддавати чи не віддавати Донбас, уся ця говорильня — повністю зірвані. >>
Мюнхен знову став дзеркалом страхів Заходу. Після минулорічного холодного душу від Венса цього разу на сцену вийшов Марко Рубіо — з м’якшим тоном, але жорстким підтекстом. >>
Український народ отримав премію Евальда фон Клейста 2026 року - це головна премія Мюнхенської безпекової конференції. >>
Проведення президентських виборів одночасно з референдумом щодо мирної угоди з Росією.почала планувати Україна: адміністрація президента США Дональда Трампа наполягала на тому, щоб обидва голосування провели до 15 травня, інакше Україна ризикує втратити запропоновані гарантії США. >>
Перемовини в Абу-Дабі з самого початку не виглядали як шлях до миру — радше як ретельно зрежисована спроба зафіксувати безвихідь. >>
Це був рік двох уявлень, які зіткнулися лобами. Рік, коли Трамп дивився на Зеленського як на змінну в угоді, а Зеленський дивився на Трампа як на арбітра історії. >>