Коли сірий кардинал стає «воювакою». Єрмак пішов емоційно, театрально і з пафосом
У кожного політичного режиму є мить, коли блискучий фасад раптом починає тьмяніти — не від фанфар, а від ударів антикорупційних обшуків. >>
Микола Рудьковський проходить психіатричну експертизу після того, як він приїхав до Москви після жбурляння каміння в бік посольства Росії
Колишній міністр транспорту і зв’язку Микола Рудьковський потрапив у Москві до психіатричної лікарні для проведення експертизи.
Про це повідомляє російська агенція "Інтерфакс".
Адвокат Миколи Рудьковського просив Басманний суд Москви відпустити екс-депутата від "Партії регіонів" під заставу в 10 мільйонів рублів.
Однак, суддя Юлія Сафіна вирішила продовжити арешт Миколи Рудьковського до 27 січня.
Судове засідання відбувалося без Миколи Рудьковського. Виявилося, що він із 6 листопада перебуває на стаціонарній комплексній психіатричній експертизі в інституті ім.Сербського.
Нагадаємо, 28 вересня в Москві затримали Миколу Рудьковського за звинуваченнями у нападі на посольство Росії. 14 червня 2014 року він кинув камінь в бік представництва Росії в Києві.
Микола Рудьковський у Росії звинувачується в тому, що він, діючи в групі з членами "Правого сектора", брав участь у псуванні майна посольства Росії в Києві, яке закидали камінням, яйцями, фарбою. Збиток, завданий будівлі, оцінили в 15 млн рублів.
Адвокат Миколи Рудьковського стверджує, що його підзахисний лише частково визнає провину: камінь він кинув лише один, і той не долетів.
Як повідомляла "УМ", Миколою Рудьковським цікавляться і українські правоохоронці: його було оголошено в розшук "Інтерполу" у справі про викрадення екс-голови ПрАТ "Нафтогазвидобування" Олега Семінського.
У кожного політичного режиму є мить, коли блискучий фасад раптом починає тьмяніти — не від фанфар, а від ударів антикорупційних обшуків. >>
16 лауреатів Нобелівської премії в понеділок, 1 грудня, звернулися до лідерів США, Росії, України та європейських країн із закликом до негайного припинення вогню в Україні та звільнення полонених, які утримуються як у російських, так і в українських вʼязницях. >>
Андрій Єрмак за кілька годин після звільнення з посади очільника Офісу президента заявив, що вирушає на фронт. >>
На інституцію чекає перезавантаження - керівника Офісу президента Андрія Єрмака президент Володимир Зеленський звільнив із займаної посади у п’ятницю, 28 листопада. >>
Контроль росії над Кримом та іншими окупованими українськими територіями Сполучені Штати Америки готові визнати – в обмін на те, що рф підпише мирну угоду. >>
На зустрічі президента Володимира Зеленського з усіма фракціями наполягають депутати "Європейської солідарності", а ще – на виключенні з переговорної групи по "мирній угоді" фігурантів корупційних скандалів. >>