З ким росіяни – з путіним, чи Зеленським? Як Кремль планує воювати з Європою
Україна продовжує переживати жахливі, трагічні ракетно-дронові удари. >>
Судді Конституційного суду (ілюстративне фото)
Російський слідчий комітет порушив кримінальну справу проти 15 суддів Конституційного суду України, які визнали неконституційною "декларацію про незалежність" Автономної Республіки Крим.
Про це йдеться на сайті Слідчого комітету Росії.
"Головним слідчим управлінням СК Росії порушено кримінальну справу стосовно суддів Конституційного суду України: Юрія Бауліна, Василя Бринцева, Сергія Вдовиченка, Михайла Гультая, Михайла Запорожця, Олександра Литвинова, Миколи Мельника, Сергія Саса, Олега Сергійчука, Ігоря Сліденко, Петра Стецюка, Олександра Тупицького , Наталії Шапталь, Станіслава Шевчука і Віктора Шишкіна", - йдеться в повідомленні.
Українських суддів підозрюють в "порушення рівності прав і свобод людини і громадянина" (ст. 136 Кримінального кодексу Російської Федерації) та звинувачують у порушенні права народу на самовизначення.
Судді Конституційного суду України визнали, що проведений після окупації Росією референдуму в Криму, порушує Конституцію України.
Нагадаємо, резолюцією № 68/262 Сесії Генеральної Асамблеї ООН від 27 березня 2014 року про підтримку територіальної цілісності України міжнародно визнано початок російської окупації Криму.
Україна продовжує переживати жахливі, трагічні ракетно-дронові удари. >>
Минулого тижня Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду України завершила розгляд апеляційної скарги сторони захисту на вирок ВАКС від 18 червня минулого року, яким колишнього голову Тернопільської обласної ради >>
Винним у державній зраді Вищий антикорупційний суд визнав колишнього народного депутата, який втік до Росії, Андрія Деркача та засудив його до 15 років тюремного ув'язнення з конфіскацією майна. >>
Крим перестав бути вітриною російської імперії. Він поволі стає її найдорожчим тягарем. >>
З кожним днем усе складніше зрозуміти, де закінчується політика і починається «палата номер шість». >>
На саміті у Франції лідери країн G7 узгодили спільну заяву, в якій пообіцяли посилити військову підтримку України та санкції проти рф. >>