З ким росіяни – з путіним, чи Зеленським? Як Кремль планує воювати з Європою
Україна продовжує переживати жахливі, трагічні ракетно-дронові удари. >>
Ксенія Собчак під час передвиборчої кампанії неодноразово піднімала тему Криму (Ksenia Sobchak / Facebook)
Кандидатка в президенти Росії Ксенія Собчак потрапила до бази "Миротворця".
"Свідоме порушення державного кордону України з метою проникнення в окупований Росією Крим у квітні 2014-го і липні 2014-го року. Мінпулювання суспільно-значущою інформацією з метою отримання політичних дивідендів", — зазначається на сайті "Миротворець" про причини внесення Ксенії Собчак.
Серед іншого зазначено, що Ксенія Собчак у 2014 році "виправдовувала російську окупацію АР Крим".
Нагадаємо, Ксенія Собчак попросила дозволу на відвідування Криму в розпал передвиборчої кампанії.
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін назвав шизофренією бажання Ксенії Собчак просити законного в’їзду для ведення нелегітимної кампанії до нелегітимних виборів президента Росії на окупованій території України та запросив Ксенію Собчак поспілкуватися із кримськимми татарами в Києві.
Як повідомляла "УМ", Ксенія Собчак розпочала передвиборчу кампанію неоднозначною заявою щодо Криму.
Україна продовжує переживати жахливі, трагічні ракетно-дронові удари. >>
Крим перестав бути вітриною російської імперії. Він поволі стає її найдорожчим тягарем. >>
З кожним днем усе складніше зрозуміти, де закінчується політика і починається «палата номер шість». >>
На саміті у Франції лідери країн G7 узгодили спільну заяву, в якій пообіцяли посилити військову підтримку України та санкції проти рф. >>
Ну що ж, війни продовжують відкривати нам чергові цинічні рівні геополітичних маніпуляцій. >>
Президент Зеленський, посилаючись на дані розвідки, заявляє, що невдоволення росіян правителем Кремля Володимиром Путіним продовжує зростати, а рівень підтримки правлячої партії "Єдіная росія" — падати. >>