Посадовці українського холдингу допомагали рф обходити санкції за допомогою «тіньового флоту», фото
Служба безпеки викрила менеджмент українського холдингу та їхніх спільників, які допомагали рф обходити санкції на експорт енергоносіїв. >>
Учасники делегації відвідали Північну Салтівку, зруйновані обʼєктикритичної інфраструктури та підземну школу в Індустріальному районі. (Фото Харківської міськради)
Міжнародна делегація послів низки країн та представників ООН відвідала Харків, щоб на власні очі побачити руйнування внаслідок обстрілів російських терористів.
Іноземні гості побували у найбільш постраждалому районі міста – Північній Салтівці.
Як інформує Україна молода, про це повідомляє Харківська міськрада та мер міста Ігор Терехов у неділю.
Зокрема, міський голова представив міжнародній делегації послів Данії та Естонії, заступників дипломатичних місій Франції, Швеції та високопосадовців ООН - план відновлення опалювальної інфраструктури міста на наступну зиму.
Так, Ігор Терехов зазначив, що одна річ знати, що коїться у Харкові, і зовсім інша - бачити своїми очима руїни Північної Салтівки, вщент зруйновані цивільні обʼєкти і разом з містянами переживати за своє життя під постійними повітряними тривогами.
«Ми презентували делегатам конкретний план відновлення нашої теплової інфраструктури. Адже знаємо напевно, яке устаткування необхідне для того, щоб більш-менш стало пройти наступний опалювальний сезон і хто вже зараз може його нам поставити», - написав мер.
На його думку, є повне взаєморозуміння з партнерами щодо потреб, а містяни розраховують на дієву та своєчасну підтримку.
«Тільки разом ми зможемо підготувати наше місто до цієї зими та забезпечити надійний захист неба над Харковом», - підсумував очільник обласного центру.
Харківська міськрада додає, що до складу делегації увійшли Надзвичайний та Повноважний посол Королівства Данії в Україні Оле Егберг Міккельсон, Надзвичайний та Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні Аннелі Кольк, заступник голови дипломатичної місії Швеції в Україні Каспер Андерсон, заступник голови дипломатичної місії Франції в Україні Бенджамін Рорріге та постійний Представник ПРООН в Україні Яко Сільє.
Протягом дня учасники відвідали Північну Салтівку, зруйновані обʼєктикритичної інфраструктури та підземну школу в Індустріальному районі.
Повноважний посол Королівства Данії в Україні заявив, що головна мета візиту делегатів - зосередити увагу навколо проблем Харкова.
«Я на власні очі побачив, що тут коїться. І був здивований тим, що місто живе, транспорт працює, багато людей на вулицях, незважаючи на всі ворожі атаки. Харківʼяни - дуже стійкі люди. Я повернуся до столиці своєї країни з закликом, що цьому незламному місту треба допомогти. Ми отримали чіткий меседж від міської влади, що вам треба, аби пройти зиму нормально. Я робитиму все, щоб Данія надала цю підтримку», - наголосив Оле Егберг Міккельсон.
Як повідомляла «УМ», міністр енергетики Герман Галущенко прогнозує, що росія продовжить атакувати енергетичні об’єкти України. Проте запевняє, що блекауту вдасться уникнути.
Служба безпеки викрила менеджмент українського холдингу та їхніх спільників, які допомагали рф обходити санкції на експорт енергоносіїв. >>
Запровадити додаткові санкції проти росії та скоротити її доходи для війни в Україні – планують США. Метою стануть танкери, що перевозять російську нафту. >>
Транспортування російського природного газу територією України таки зупинили в інтересах національної безпеки рівно о 7:00 ранку 1 січня 2025 року. >>
Вперше Україна отримала скраплений природний газ зі США - постачання відбувалось через Грецію. >>
Безжально розкритикував українську владу за відмову продовжувати транзит російського газу після 2024 року словацький премʼєр-міністр Роберт Фіцота та пообіцяв розглянути заходи у відповідь. >>
Касаційну скаргу росії суд у Нідерландах відхилив, підтвердивши рішення Гаазького арбітражу про виплату компенсації "Нафтогазу" за привласнені активи в окупованому Криму. >>