У бойові бригади на закупівлю дронів спрямували 1,89 млрд грн
Міністерство оборони України виділило додаткові 1,89 мільярда гривень на покупку дронів. >>
Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний нагадав, що українським льотчикам необхідні західні винищувачі F-16. (Фото Офісу президента)
Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний закликав західних партнерів надати Україні літаки.
Він заявив, що українським льотчикам необхідні західні винищувачі F-16.
Як інформує Україна молода, про це головнокомандувач написав у Telegram в четвер.
Залужний також опублікував відео, в якому військові розповідають, як військова авіація України протистояла росіянам від початку повномасштабного вторгнення.
«Літак МіГ 29 вже морально застарів… Ми зараз використовуємо деякі західні зразки зброї, такі як HARM. Це протирадіолокаційна ракета, але ефективність її буде набагато вищою, якщо ми будемо застосовувати її з F-16»,– розповів у відео Олексій Манюшкін, командир бригади тактичної авіації.
Раніше речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат заявив, що США намагаються наразі зосередитися на виконанні поточних завдань –посиленні України танками, артилерією та боєприпасами, тому що питання авіації надзвичайно складне.
Як повідомляла УМ, Президент Володимир Зеленський зазначив, що Україна ще поки не може розпочати свій анонсований раніше контрнаступ, через брак техніки та зброї. Наразі наша країна чекає на достатню кількість боєприпасів від партнерів.
Міністерство оборони України виділило додаткові 1,89 мільярда гривень на покупку дронів. >>
На посилення морської оборони України Норвегія виділяє ще додатково 2,7 млрд норвезьких крон (близько $242,38 млн). >>
Володимир Зеленський 10 грудня розповів про випробування нової ракети вітчизняного виробництва «Рута». >>
На кордоні Дніпропетровської області лінії оборони досі залишаються недобудованими, а між Великою Новосілкою, Кураховим і Покровськом є проломи, які можуть стати критичною вразливістю у разі наступу російських військ. >>
Друга партія літаків F-16 від Данії вже прибула в Україну. >>
45% загальної вартості контрактів, або 128,6 млрд грн при загальному бюджеті 284,96 млрд грн, Державне підприємство «Агенція оборонних закупівель» віддала спецімпортерам, які фактично є посередниками та здійснюють значну частину власних закупівель також у посередників. >>