Без продовження ленд-лізу: палата представників США ухвалила оборонний бюджет-2025
Закон про видатки на оборону у 2025 році, ухвалила Палата представників США. В ухваленій редакції немає положення про можливість лендлізу для України. >>
Байден і Шольц під час зустрічі у Вашингтоні (Фото з відкритих джерел)
Президент США Джо Байден та канцлер Німеччини Олаф Шольц висловили готовність продовжувати санкційну політику проти Росії.
Як інформує Україна молода, про це повідомляє прес-служба Білого дому..
Під час переговорів у Вашингтоні, президент США Джо Байден і канцлер Німеччини Олаф Шольц підтвердили свої наміри притягнути росію до відповідальності за війну в Україні, «стільки разів, скільки буде необхідно»
Деталі зустрічі не були опубліковані, але відомо, що головним питанням була ситуація на сході України та агресія росії.
Президент США Джо Байден під час зустрічі в Білому домі заявив, що підтримка України канцлером Німеччини Олафом Шольцем "змінила світ" під час війни з Росією. Лідери країн визнали необхідність зміцнення співпраці між США та Німеччиною з метою підтримки міжнародної безпеки та стабільності.
Про це повідомляє на CNN.
"Ви втрутилися і надали критично важливу військову підтримку, і, знаєте, я б сказав, що крім військової підтримки, моральна підтримка, яку ви надали українцям, була глибокою. І ви сприяли історичним змінам у себе вдома - збільшенню витрат на оборону і відходу від російських джерел енергії - я знаю, що це було нелегко, дуже важко для вас", - заявив Байден, зазначивши, що вони йшли "нога в ногу" в підтримці України.
Водночас він додав, що США і Німеччина, як союзники по НАТО, роблять альянс "сильнішим і здатнішим".
Зі свого боку Шольц заявив, що Німеччина підтримуватиме Україну стільки, скільки буде потрібно.
"Це дуже, дуже важливий рік через дуже небезпечну загрозу миру, яка виходить від вторгнення Росії в Україну. Дуже важливо, щоб ми діяли разом, щоб ми діяли нога в ногу, і щоб ми зробили можливим, щоб ми могли надавати необхідну підтримку Україні протягом усього цього часу", - заявив німецький канцлер.
Нагадаємо, на порядку денному переговорів канцлера Німеччини Олафа Шольца з президентом США Джозефом Байденом стоїть питання постачання зброї та боєприпасів Україні.
Як повідомляла УМ, канцлер Німеччини Олаф Шольц анонсував поставку в Україну додаткових зенітних самохідних установок Gepard та систем протиповітряної оборони IRIS-T найближчими тижнями.
Як повідомляла УМ, під час несподіваного візиту до України в понеділок 20 лютого президент Джо Байден оголосив про виділення пів мільярда доларів додаткової допомоги Україні.
Закон про видатки на оборону у 2025 році, ухвалила Палата представників США. В ухваленій редакції немає положення про можливість лендлізу для України. >>
Контракт Пентагону на розширення доступу України до більш захищеної, мілітаризованої версії своєї супутникової мережі Starlink, отримала SpaceX. >>
Санкції проти українського бізнесмена Дмитра Фірташа та його дружини за корупцію ввела Велика Британія. >>
Грант на загальну суму $1,35 мільярда Україна отримала від США. >>
Після ухвалення Конгресом додаткового фінансування для України, З квітня цього року й до жовтня США зі своїх складів поставили в Україну 83% від обіцяних боєприпасів, 67% обіцяних засобів ППО та 60% вогневих потужностей. >>
Збройним силам України німецький оборонний концерн Rheinmetall передав ще 20 бойових машин піхоти Marder. Постачання відбудеться наприкінці третього кварталу 2024 року. >>