А опалення буде? Як Україна готується до зими з поруйнованою росією енергетикою
До повномасштабного вторгнення Харківщина була в енергетичному сенсі профіцитним регіоном. >>
Лана Зеркаль каже, що поточна ситуація навколо Північного потоку-2 вкрай непроста.
Радник голови правління "Нафтогазу" Лана Зеркаль залишила компанію після звільнення Андрія Коболєва і призначення головою компанії Юрія Вітренка.
Як інформує Україна молода, про це пані Зеркаль повідомила у соцмережах у середу.
«Трудова книжка сьогодні в мене в руках, період роботи в Нафтогазі завершено. Це був рік роботи з чудовою командою, яка працювала в міжнародних арбітражах проти Росії та забезпечувала спротив побудові "Північного потоку – 2», - написала Лана Зеркаль.
За її словами, поточна ситуація навколо Північного потоку-2 вкрай непроста.
«Багато років Нафтогаз об'єднував всіх, хто був готовий відстоювати інтереси України в цьому питанні. Це дозволило отримати відстрочку запуску Північного потоку-2 більш ніж на рік і зберегло Україні майже 3 млрд доларів доходу від газотранспортної системи. Я щиро вірю, що зараз вікно можливостей для України ще не закрито», - також повідомила колишня радниця голови правління НАК.
На її думку, при об'єднанні зусиль всіх міжнародних союзників і активному включенні президента, Україна може в певній мірі знизити свої потенційні втрати.
«Але для цього важлива активна і скоординована робота всіх, кому важлива незалежна Україна, яка розвивається європейським шляхом», - заявила Зеркаль.
У свою чергу, реагуючи на цей коментар пані Зеркаль, група Нафтогаз заявила про зміни в управлінській команді для проведення реформ.
Як зазначається у повідомленні, Група Нафтогаз підсилює управлінську команду для реформ, до неї долучаться Мирон Василик та Роман Супрун. Натомість Альона Осмоловська, Олена Зеркаль та Вадим Гламаздін вирішили завершити роботу в Нафтогазі.
"Нафтогаз підсилює управлінську команду для досягнення якісних змін у взаємодії із стейкхолдерами, проведення справжніх і складних реформ, а також пошуку нових інструментів протидії проєкту "Північний потік - 2", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що Василик працюватиме на посаді радника голови правління, він опікуватиметься питаннями розширення співробітництва НАК з міжнародними організаціями.
Роман Супрун виконуватиме обов’язки керівника за напрямком взаємодії з парламентом, органами державної влади та іншими зацікавленими сторонами Групи Нафтогаз.
Очікується, що командна взаємодія Василика, Супруна та інших співробітників Групи Нафтогаз дозволить забезпечити ефективну протидію реалізації проєкту "Північний потік-2", щодо якого із березня поточного року "інтенсивність опору помітно зменшилась".
Керівництво НАК "Нафтогаз України" також висловило вдячність колегам, що залишили НАК.
"Свого часу я працював разом із Альоною Осмоловською, Ланою Зеркаль та Вадимом Гламаздіним, і тому хочу їм подякувати за позитивні результати у спільній роботі. Щиро бажаю їм реалізувати свій потенціал на благо України", - наголосив голова правління НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко.
Нагадаємо, у 2014-2019 роках на посаді заступниці міністра закордонних справ Зеркаль займалась питаннями європейської інтеграції, зокрема, лібералізацією візового режиму з ЄС, а також представляла Україну у Міжнародному суді ООН та арбітражах у справах проти Росії.
Зеркаль пішла з МЗС в грудні 2019 року, після чого була призначена радницею голови правління "Нафтогазу".
Вона очолювала організацію роботи та супровід міжнародних арбітражів та іноземних судових і виконавчих проваджень "Нафтогазу" у спорах з "Газпромом" та у справах проти Російської Федерації.
До повномасштабного вторгнення Харківщина була в енергетичному сенсі профіцитним регіоном. >>
Україна закликає забезпечити постійну розширену присутність місій на всіх відповідних об'єктах. >>
Президентка ЄК повідомила: "Зараз ми відправляємо мобільні газові турбіни, сонячні панелі. Також ми обговорювали питання, які стосуються захисту електростанцій". >>
Прем’єрка Італії Джорджія Мелоні зустрілася із президентом Володимиром Зеленським на полях форуму «Амброзетті» в італійському Черноббіо в суботу. >>
З цієї суми 35 мільйонів євро підуть на гуманітарні проєкти в Україні, а ще 5 млн євро — на підтримку українських біженців та приймаючих їх громад у Молдові. >>
Компанія запевняє, що на АЕС не відбулося жодних аварій, а інформацію про аварію називає «недостовірною». >>