Чи справді програма МВФ загрожує малому та середньому бізнесу в Україні?
Україна та МВФ попередньо узгодили програму на 4 роки на суму понад 8 млрд доларів і так звані «структурні маяки» її виконання. >>
Володимир Зеленський під час брифінгу на пункті пропуску в Закарпатській області. (Фото Офісу президента)
Президент Володимир Зеленський обіцяє, що уряд України не блокуватиме виїзд заробітчан за кордон за умови надання країною-замовником контракту на роботу хоча б на три місяці.
Як повідомляє «Україна молода», про це Зеленський заявив під час брифінгу на одному з пунктів пропуску на кордоні з Угорщиною.
«Ми нікому нічого не блокуємо. Ми пояснили, що коли у нас іде карантин, його потрібно дотримуватися. Це треба зрозуміти. Ми відпускаємо громадян на ці роботи — за умови, що нам показують копію контракту з людиною на як мінімум три місяці роботи», - сказав Зеленський.
Глава держави також наголосив: «Коли країна, яка зв'язується з нами по дипломатичних зв'язках, бере на себе зобов'язання забезпечити наших громадян житлом, медичною страховкою — ми можемо бути впевнені, що якщо щось із нашим громадянином відбудеться, його не викинуть на вулицю».
І додав: «Хочете працювати за кордоном – будь ласка, рабства в Україні немає».
Президент повідомив, що наразі багато країн надіслали замовлення на рейси для українських робітників. Серед них – Німеччина, Італія, Фінляндія, Польща.
Зауважимо, що раніше віцепрем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Вадима Пристайка призначили відповідальним за переговори з країнами, які хочуть залучити українців до сезонних робіт.
Після скандалу з блокуванням чартерів із заробітчанами, уряд все ж дозволив спецрейси для українських сезонних робітників. Заробітчани змогли вилетіти спершу до Лондона, а згодом і до Гельсінкі. 5 травня МАУ виконала третій спецрейс з українськими сезонними робітниками – до Франкфурта.
8 травня ще 200 українців вилетіли спеціальним рейсом на сезонні заробітки до Австрії.
Як повідомляла "УМ", прилетівши на Закарпаття вранці 9 травня, президент Володимир Зеленський оголосив про проект меморіальних символів, в межах якого планується встановити в Україні чотири дзвони: Дзвін Пам’яті на Луганщині, Дзвін Перемоги на Закарпатті, Дзвін Миру в Донецьку і Дзвін Єдності – у Сімферополі.
Україна та МВФ попередньо узгодили програму на 4 роки на суму понад 8 млрд доларів і так звані «структурні маяки» її виконання. >>
«Даємо старт аудиту АТ «Українська оборонна промисловість», у тому числі його дочірніх компаній, а також Агенції оборонних закупівель і Державного оператора тилу. >>
Президент України анонсував початок перезавантаження ключових державних підприємств, які працюють у галузі енергетики. >>
Домовленості щодо посилення протиповітряної оборони України зенітними ракетними комплексами Patriot Німеччина нарешті виконала. >>
Чимало власників великого бізнесу й сьогодні не надто переймаються проблемами вітчизняної податкової системи, оскільки їм простіше вирішувати їх у так званому ручному режимі або в індивідуальному порядку. >>
Що зміниться для продавців OLX, Prom, Kabanchik, Uklon, Bolt тощо? >>