Киш, кешбек! Кого насправді підтримують Зе-програми з роздачі грошей
15 провідних аналітичних центрів, що спеціалізуються на економічний політиці, вийшли 7 травня із заявою щодо неефективності низки урядових програм. >>
Працівники китайських підприємств вже вийшли на роботу.
Китайський уряд вжив низку заходів для підтримки зовнішньоторговельних підприємств у відновленні виробництва та мінімізації наслідків від спалаху коронавірусної інфекції.
Про це заявили в міністерстві комерції КНР, передають китайські ЗМІ в суботу.
Згідно з повідомленням, глава департаменту з зовнішньої торгівлі міністерства комерції Лі Сінцянь під час пресконференції, проведеній в онлайн-форматі, заявив, що спалах нової коронавірусної пневмонії Covid-19 може спричинити лише тимчасовий вплив на зовнішню торгівлю Китаю.
За його даними, всі провідні зовнішньоторговельні компанії в економічно розвиненій провінції Чжецзян і місті центрального підпорядкування Тяньцзінь відновили роботу, а в провінціях Гуандун, Цзянсу, Шаньдун і містах центрального підпорядкування Шанхай і Чунцин частка компаній, які знову приступили до роботи, у зовнішньоторговельній сфері перевищила 70%.
Завдяки політиці, до якої вдалися з метою підтримки та відновлення роботи все більшої кількості компаній, проявилися ознаки відновлення зовнішньої торгівлі Китаю, зазначив Лі Сінцянь.
Він переконаний, що, попри те, що показники у сфері імпорту та експорту Китаю в першому кварталі 2020 року неминуче знизяться, тенденція позитивного розвитку зовнішньої торгівлі Китаю не зміниться в довгостроковій перспективі.
Як повідомляла «УМ», в Україні підтверджено один випадок зараження коронавірусом Covid-2019 у Чернівцях.
У Верховній Раді в інфікуванні коронавірусом запідозрили депутата від ОПЗЖ Олега Волошина, якого одразу передали лікарям.
15 провідних аналітичних центрів, що спеціалізуються на економічний політиці, вийшли 7 травня із заявою щодо неефективності низки урядових програм. >>
На Тернопільщині сьогодні працюють понад два десятки крафтових виробників. >>
Каштановий бізнес в Україні більше не таємниця. Повний цикл переробки цих дикорослих плодів налагодили на малому підприємстві «Карбон Рецикл» садівничого товариства «Мрія», що у Решетилівці на Полтавщині. >>
Після зими, яка зруйнувала значну частину доріг, уряд доручив пришвидшити їх ремонт у два з половиною рази. >>
23 квітня детективи Бюро економічної безпеки України спільно з Територіальним управлінням БЕБ у Полтавській області провели масштабні обшуки у найбільшій локальній мережі продуктових магазинів Полтавщини «Маркетопт». >>
7 квітня 2026 року Верховна Рада України ухвалила законопроєкт №14005, відомий як «цифровізація виконавчого провадження». >>