АСТРОЛОГІЧНИЙ КАЛЕНДАР з 1 по 7 липня
1 липня. 16-й місячний день. Можна починати нові справи. Сприятливий для поїздок і подорожей. >>
Середня місячна температура у травні очікується +13..+18 градусів. (Фото з відкритих джерел)
Синоптики Укргідрометцентру попереджають, що в Україні у травні не буде стрімкого потепління.
Наразі в Україні нарешті завершився тривалий дощовий період, тому очікується суха погода.
Як інформує Україна молода, про це повідомила синоптикиня Українського метеорологічного центру Наталія Птуха у коментарі "24 Каналу" в суботу.
За її словами, у перші 15 днів травня не варто сподіватися на майже літню спеку. Адже саме таке враження могло скластися від погоди в окремі дні, коли позначка термометра сягала від +19 до +23.
Зокрема, пані Птуха зазначила, що тепло прийде вже у другій половині місяця. А поки що температурні максими підійматимуться повільно.
Синоптикиня прогнозує, що температура повітря після 15 травня буде +25 градусів тепла.
За даними Укргідрометцентру, середня місячна температура у травні очікується +13..+18 градусів.
1 липня. 16-й місячний день. Можна починати нові справи. Сприятливий для поїздок і подорожей. >>
24 червня. 10-й місячний день (з 16.11). Добре починати нові справи, особливо довгострокові, закладати фундамент нового будинку й будь-який інший фундамент — основу проєкту чи справи. проекту або справи. >>
17 червня. 3-й місячний день. Вдалий для тих, хто любить ризик. >>
10 червня. 25-й місячний день. Енергія дня повільна, відповідно не варто поспішати, метушитись, починати щось нове. >>
3 червня. 18-й місячний день. Енергетика дня схиляє до пасивності і вразливості щодо стороннього впливу, але піддаватися цьому не треба. >>
Це видання можна сміливо назвати книжковою сенсацією, бо подібне через різні причини дуже рідко з’являється на полицях українських книгарень. >>