Кемерон Діас. Що змусило актрису в зеніті слави залишити світ кіно
Кемерон Діас, будучи однією з найвідоміших зірок Голлівуду, 2014 року добровільно пішла у відставку. >>
Україна на фото, Джон Ледженд та Любов Якимчук. (Коллаж автора)
Потужно підтримали Україну у протистоянні повномасштабній війні проти нашої держави росії на 64-й церемонії нагородження престижною музичною премією «Ґреммі».
Як зазначили організатори, це повинно підвищити рівень обізнаності всіх про ситуацію у нашій країні та надаватиме можливість кожному зробити свій внесок у всесвітню кампанію «Встань за Україну».
Учасників церемонії «Ґреммі-2022», яка відбувалася у MGM Grand Garden Arena у Лас-Вегасі за місцевим часом 3 квітня, розчулила музично-поетична композиція, яку представили один із найвідоміших нині американських соул-співаків Джон Ледженд разом із українськими виконавцями: авторкою книги поезій «Абрикоси Донбасу» Любов’ю Якимчук, яка родом із Луганщини; співачкою Мікою Ньютон, яка після Євробачення-2011 переїхала до США; та бандуристкою з Одеси Сюзанною Іглідан.
«…захисти від смерті моїх батьків
чия хата стоїть на лінії вогню
і вони не хочуть її покидати
як домовину
хліб наш насущний віддай голодним
і нехай вони перестануть їсти одне одного
і прости нам зруйновані міста наші
хоч і ми не прощаємо цього ворогам нашим
захисти і вбережи
моїх батьків
мого чоловіка
моє дитя
і мою Батьківщину», -
чуттєво читала англійською зі сцени поетка Любов Якимчук свою «Молитву» під музичний акомпанемент Джона Ледженда.
«Для мене було честю виступити безкоштовно сьогодні ввечері разом з Любою Якимчук, Сюзанною Іглідан, Мікою Ньютон і нашим неймовірним хором», - написав після церемонії в інстаграмі володар десяти премій «Ґреммі», 43-річний американський виконавець Джон Ледженд, який є одним найяскравіших представників ритм-енд-блюзу сучасності.
Основою всієї представленої музично-поетичної композиції на підтримку України стала його нова пісня Free.
«Я написав Free («Вільний») після того, як тиждень дивився жахливі кадри безглуздого, жорстокого вторгнення в Україну з боку режиму, якому немає морального виправдання,.. - поділився виконавець історією створення своєї нової пісні. - Я знаю, що не в змозі закінчити жодну війну піснею, але я повинен був написати її як свій внесок у хор голосів, що закликають до миру і свободи».
Присутність у відеоряді під час виступу на церемонії «Ґреммі» фото не лише з України, яка чинить гідний супротив російським нападникам, пояснюють такі слова Джо Ледженда: «Вільний» був натхненний духовними силами і гімнами моїх поневолених і пригноблених афро-американських предків, які були натхненні старозавітною історією про Мойсея, який привів свій народ до звільнення від рабства».
«Сьогодні трапилося неймовірне. Я навіть не одразу зрозуміла, що відбувається - вони робили це дуже красиво, як перформенс, і разом з тим щиро, як це буває в розмові з близькими. Музична команда на «Ґреммі»зібралася в коло, взялася за руки і молилася за Україну. Це була молитва сильних, прониклива, неймовірна, - поділилася перед початком церемонії Любов Якимчук.
- І знаєте, що вони говорили? Що Україна бореться за свою та їхню свободу. Я це вже чула від американців не раз. Весь прогресивний світ розуміє, що нічого немає дорожчого, ніж бути собою і жити вільно. Вони захоплюються нами, вони хочуть, щоб нам вдалося, вони оплакують наших загиблих разом з нами».
Як повідомляла "УМ", організаторів 94-ї церемонії вручення премії "Оскар" критикували за незграбне ставлення до війни в Україні після того, як ведучі та номінанти, здавалося, уникали цієї теми до кінця тригодинного шоу.
Кемерон Діас, будучи однією з найвідоміших зірок Голлівуду, 2014 року добровільно пішла у відставку. >>
Крістіна Марія Агілера народилася 18 грудня 1980 року. >>
Виставковий проєкт «Різдвяне місто. Київ ХІХ-ХХ століття» презентував Музей історії міста Києва. >>
Історію симпатичної дівчини, яка несподівано опиняється в центрі захопливої авантюри, пов’язаної з мистецтвом, розповідає стрічка «Коли ти вийдеш заміж?». >>
Різдвяні резиденції у своїх відділеннях по всій Україні відкрила Укрпошта та випустила марку «Лист Святому Миколаю». >>
Національний банк України, надихаючись легендами про героїчних воїнів Запорозької Січі – козаків-характерників, створив пам’ятні монети “Ні куля, ні шабля!”, що стануть оберегом для сучасних захисників України. >>