«Ноосфера» на «Академіку Вернадському»: український криголам прибув на антарктичну станцію, фото
На антарктичну станцію «Академік Вернадський» прибув український науково-дослідний корабель «Ноосфера». >>
Керувати функціями Ray-Ban Stories можна завдяки голосу або за допомогою сенсорної панелі боковій дужці. (Фото: Tech@Facebook)
Компанія Facebook у співпраці з відомим брендом Ray-Ban випустили «розумні» окуляри Ray-Ban Stories, завдяки яким можна слухати музику і приймати дзвінки.
Також власники таких окулярів зможуть робити фотознімки та короткі відеоролики і ділитися ними через сервіси Facebook за допомогою допоміжного додатка.
Як інформує Україна молода, про це повідомляє Tech@Facebook.
Розробники інформують, що вартість лінійки «розумних» окулярів Ray-Ban Stories (загалом представлено 20 різних варіантів) буде коливатися від 299 до 400 доларів у залежності від оправи і скла.
Розумні «окуляри» наближені до звичайних окулярів, але мають по дві камери на 5 МП кожна, а також динамік і мікрофон. Щоправда, вони не мають дисплею у лінзах.
Керувати функціями Ray-Ban Stories можна завдяки голосу або за допомогою сенсорної панелі боковій дужці.
Так, запис відео здійснюється після голосової команди: «Hey Facebook, take a video».
Оскільки це не шпигунський пристрій, під час фото- або відеозапису горітиме яскравий світлодіод, який попереджатиме навколишніх людей.
Окуляри працюють з додатком Facebook View, який дозволяє ділитися контентом у соцмережах та інших додатках.
Тривалість відеороликів обмежена 30 секундами.
Зауважимо, що гігант соцмереж Facebook більшу частину доходу отримує від реклами. Але також компанія вклала значні кошти в розробку обладнання віртуальної і доповненої реальності, такого як гарнітура Oculus VR, і працює над технологіями браслетів для підтримки окулярів доповненої реальності.
За словами головного наукового співробітника Facebook, торік компанії залишалося п'ять-десять років до того, як вивести на ринок «справжні» окуляри AR, які накладатимуть віртуальні об'єкти на реальний світ.
На антарктичну станцію «Академік Вернадський» прибув український науково-дослідний корабель «Ноосфера». >>
Серйозну вразливість у безпеці нейромереж виявили дослідники: вони показали, що моделі штучного інтелекту можна красти, аналізуючи електромагнітні сигнали пристроїв, на яких вони працюють. >>
Перший в країні словник термінів, присвячений штучному інтелекту, презентувало Міністерство цифрової трансформації України. >>
Дослідники виявили 27 нових видів ссавців, риб, земноводних та метеликівУ джунглях Перу. Пошуки відбувалися у віддаленому густонаселеному регіоні, де науковці не очікували знайти значного біорізноманіття. >>
Айсберг під назвою A23a, який є найбільшим та найстарішим у світі, знову почав рухатися. Він майже рік пробув у пастці виру. >>
Шукаючи собі пару горбатий кит подолав понад 13 тисяч кілометрів від Колумбії до Занзібару - це рекордна відстань для цього виду. >>