У домашній атмосфері. Ярослава Магучіх розпочала новий рік із кращого результату сезону в світі
Новий змагальний сезон Ярослава Магучіх розпочала зі стрибка на 2,03 м,чим неабияк потішила своїх шанувальників. >>
Зеленський під час урочистостей з нагоди 30-річного ювілею Української асоціації футболу (Фото Офісу президента)
Президент Володимир Зеленський заявляє, що Україна надзвичайно зацікавлена в можливості проведення матчу за Суперкубок УЄФА.
За його словам, Україна має позитивний досвід реалізації проектів європейського рівня, зокрема проведення фінальної частини Євро-2012, відбіркових футбольних матчів чемпіонату Європи, Ліги чемпіонів та Ліги Європи.
Як повідомляє Україна молода, про це Зеленський заявив під час урочистостей з нагоди 30-річного ювілею Української асоціації футболу.
«Ми готові бути господарями фіналів Ліги Європи, Ліги конференцій, фіналу Ліги націй, жіночого чемпіонату Європи. Все це не мрії. Все це – наші плани та цілі», – наголосив президент під час виступу.
В урочистостях УАФ глава держави взяв участь разом із першою леді Оленою Зеленською, передає Офіс президента.
У святковому заході також взяли участь президент Спілки європейських футбольних асоціацій (УЄФА) Александер Чеферін та видатні українські футболісти різних років.
Зеленський привітав Українську асоціацію футболу з ювілеєм, побажав вітчизняному футболу нових перемог і наголосив, що держава підтримуватиме спортсменів.
«Ми вітаємо всіх вас із цим святом. Футболістів, тренерів, лікарів, масажистів, адміністраторів, футбольних функціонерів, власників і менеджерів футбольних команд, спортивних журналістів, коментаторів і прекрасні голоси, які оголошують рахунок під час матчів на українських стадіонах. Нехай цей рахунок завжди буде на вашу користь», – сказав президент.
Володимир Зеленський також розповів, що наступного року заплановано розпочати будівництво поблизу Києва Навчально-тренувальної бази збірних команд України з футболу – дитячих, юнацьких, жіночих команд.
Зауважимо, що напередодні президент України Володимир Зеленський зустрівся з президентом Спілки європейських футбольних асоціацій (УЄФА) Александером Чеферіном, який прибув до Києва саме з нагоди 30-річчя Української асоціації футболу.
Глава держави подякував керманичу європейського футболу за реалізацію проектів щодо розвитку футбольної інфраструктури в Україні. Він особливо відзначив, що УЄФА надає підтримку в реалізації програм для дітей – переселенців з тимчасово окупованих територій Донбасу та Криму.
За його словами, Україна прагне проводити різні змагання під егідою УЄФА та інших спортивних організацій, але водночас дбає про те, щоб спорт був привабливим і доступним для кожного громадянина.
Відтак, Зеленський наголосив Чеферіну, що наша країна зацікавлена у проведенні Суперкубка УЄФА у 2024 або 2025 році. Також Українська асоціація футболу розглядає можливість подачі заявок на проведення чемпіонату Європи з футболу серед жінок у 2025 році, чоловічого чемпіонату Європи з пляжного футболу, чемпіонату Європи U-21, чемпіонату Європи U-17, чемпіонату Європи з футзалу, фіналу Ліги конференцій УЄФА.
«Україна разом з Польщею успішно провела фінальну частину чемпіонату Європи з футболу 2012 року та на високому рівні прийняла фінальний матч Ліги чемпіонів УЄФА у 2018 році. Наша країна має доволі багаті традиції у проведенні на високому рівні світових та європейських чемпіонатів з олімпійських видів спорту», – сказав Зеленський.
Він також вручив Александеру Чеферіну орден князя Ярослава Мудрого IV ступеня.
Як повідомляла "УМ", національна збірна України з футболу увійшла до Топ-25 світового рейтингу.
Новий змагальний сезон Ярослава Магучіх розпочала зі стрибка на 2,03 м,чим неабияк потішила своїх шанувальників. >>
До старту Олімпіади-2026 залишилось два тижні — вже 6 лютого на міланському стадіоні «Сан-Сіро» пройде офіційна церемонія відкриття. >>
Виступ чоловічої збірної України з гандболу на чемпіонаті Європи-2026 вийшов відверто скромним. >>
Місце в основній сітці одиночного розряду на Відкритій першості Австралії-2026 отримали одразу шість українських тенісисток. >>
Ярослава Магучіх відкрила зимовий легкоатлетичний сезон перемогою на Меморіалі Олексія Дем’янюка у Львові, у заключній спробі взявши солідну висоту – 2,03 м. >>
До церемонії відкриття Олімпіади-2026 залишилось менше місяця — поступово формуються остаточні списки учасників Ігор в Італії. >>