Просто на Хрещатику в Києві фанати "Динамо" побилися з уболівальниками турецької команди Бешикташ.
Відповідні фото опубліковано на сторінці спільноти Troublemakers & Ultras Action.
Зф світлин видно, що в сутичках взяли участь понад сотню молодиків, які провокували один одного в районі Майдану Незалежності.
Зазначається, що бійки з участю уболівальників Києва і Харкова також відбулися в провулках біля Майдану.
В масовій бійці серйозно постраждав хтось із іноземців.
"В результаті бійки один громадянин іншої держави постраждав. Нині його доправили до лікарні", - повідомили в поліції.
У Фейсбуку також пишуть, що фанати "Бешикташа" розтоптали на Майдані прапор "Динамо" - очевидці зазняли цей процес на відео і виклали на YouTube.
Тим часом сам матч в Києві закінчився результативною перемогою "динамівців" - вони розгромили "Бешекташ" 6:0.