Внаслідок російського удару по житловій багатоповерхівці у Костянтинівці на Донеччині пізно ввечері 7 травня наразі відомо про 13 цивільних, які дістали поранення та ще одну людину, яка, ймовірно, перебуває під завалами
«Невідомі» дрони вночі 7 травня атакували об'єкти оборонної промисловості в кількох регіонах Росії – там вирують пожежі. Супутники системи моніторингу пожеж NASA також зафіксували загоряння на військових аеродромах Шайківка в Калузькій області та Кубинка в Підмосков'ї після атаки БпЛА.
У ніч на 7 травня російські окупанти атакували Київ балістикою та 28 безпілотниками – ракету та 11 БпЛА вдалося знищити, 3 дрони були локаційно втрачені та ще 10 залишили повітряний простір столиці, повідомили у КМВА.
Російські окупаційні війська вночі 6 травня масовано атакували ударними безпілотниками щільно заселеноі райони Харкова. За дві години в місті зафіксовано 20 влучань у різних районах. Повідомляється про чотирьох постраждалих.