Перший — «при надії»

Уже не вперше представник Європейської мовної спілки Ерік Мей співпрацює з Першим каналом. Минулого тижня менеджер відділу з професійної освіти журналістів ЄМС (EBU) знову завітав до Києва, щоб провести спеціалізований семінар для працівників ТВО «Новини».

Екстремальне шоу мимоволі

Минулого тижня 140 пасажирів літака авіакомпанії Jet Blue Airways дивилися репортажі компанії Сі-Ен-Ен про свій політ на борту власного ж «засобу пересування». В цей час їхній лайнер саме готувався до посадки, яка цілком загрожувала закінчитися катастрофою через украй серйозні проблеми з шасі. Літак три години кружляв над південною Каліфорнією, щоб спалити пальне, яке могло вибухнути під час посадки.

Не-«цензурний» Кіпіані

Не-«цензурний» Кіпіані

Інтернет-конференція тривала майже дві години і точилася, звісно ж, навколо заданої теми: закриття програми «Подвійний доказ». Вахтанг переконаний, що закрити програму з рейтингом близько 5% і часткою аудиторії майже 20% — це зарізати курку, яка несе золоті яйця.
— Справжніх причин закриття програми є кілька, — вважає Вахтанг. — Це те, що ми «не контрольовані», а це перед початком виборчої кампанії надто небезпечно, і що ми мали намір і далі порушувати гострі теми — наприклад, порівняти «прозорість» бізнесу Петра Порошенка та Юлії Тимошенко чи з'ясувати, чому Генпрокуратура та СБУ не звітують перед суспільством про наслідки розслідування отруєння Ющенка.

Лагідний убивця для nekrasivyh

Лагідний убивця для nekrasivyh

Саме от так, дотепно: Nekrasivyh .net, — пишеться адреса сайту новітньої мильної опери, якою дбайливо взявся обгодовувати вітчизняного глядача «найукраїнськіший» канал «Студія «1+1».

Психологи стверджують, що передозування подібною телепродукцією масового споживання дорівнює психотропній зброї. Вплив серійних життєвих симулякрів призводить до екзистенційної дезорієнтації телеглядачів. Простіше кажучи, серіал вони сприймають за справжнє життя, а все, що відбувається поза «ящиком», — за недолугу та скороминущу вигадку невидимого і невідомого сценариста.

Ви служіть, ми на вас почекаємо

Згідно з концепцією Національної телекомпанії, презентованої днями віце-президентом НТКУ Андрієм Шевченком, повноцінне Громадське телебачення з'явиться в Україні через 3 роки.
Суспільне мовлення включатиме чотири канали. Це «Перший канал» — як головний сімейний канал країни. «Другий канал» — культурно-освітній — має стати спільним проектом Національної телекомпанії з обласними телекомпаніями.

НТКУ. Держава в державі — зеркальне відображення

Минув лише тиждень від неперевершеного загальнонаціонального телевізійного політ-шоу, викликаного відставкою уряду, а вже деякі журналісти, телевізійні експерти та й пересічні телеглядачі відчули знайомий до болю запах «темників», оціночних коментарів та решти «гикавок» і «відрижок» минулої епохи. Можливо, всі ці відчуття декому видадуться дещо перебільшеними. Але, як то кажуть, раз обпечешся, на холодне дмухатимеш.

Юрій Горбунов: «Баранізм» не подолають жодні інтелектуальні програми»

Юрій Горбунов: «Баранізм» не подолають жодні інтелектуальні програми»

Популярний телеведучий та кіноактор Юрій Горбунов оселився на каналі СТБ із новим ток-шоу «Питання для чемпіонів». Шоу виготовляє студія «Пілот», ліцензію куплено у французів поки що на сезон. «Іноді є доцільність продовжувати ліцензію, іноді немає», — ділиться своїми міркуваннями людина, яка кілька років тому справно і бадьоро щоранку будила українських телеглядачів. Наша коротенька розмова відбувалася на літньому майданчику одного з доволі «жирнявих» ресторанів Києва і спершу дещо скидалася на пінг-понг поганими ракетками на якісному фірмовому тенісному столі. З останніх інтерв'ю з паном Юрієм у вітчизняній пресі я збагнула, що колеги-журналісти привчили актора переважно до запитань на кшталт: де ви їсте і в яких бутіках одягаєтеся? Тому початок розмови новоспечений екзаменатор чемпіонів сприйняв трохи насторожено. Хоча, хтозна, може мені здалося. Адже, незважаючи на те, що на деякі мої запитання Юра відповідав по-одеськи, тими ж таки запитаннями, його очі іскрилися характерними горбуновськими бісиками. Та хай там що, приємно знову бачити Юру по «ящику». Тож знайомтеся з новим амплуа актора Горбунова.

Перехід на п'ятибальну

Перехід на п'ятибальну

За словами самого автора, мета команди, що створює програму, — допомогти глядачам зрозуміти, як влада дає раду проблемам, для вирішення яких ми її обирали; хто лобіює рішення і хто виступає проти; як дії полiтикiв впливають на життя звичайних людей; чого слід боятися, а що — вітати?

Савікові видовиська

Савікові видовиська

Третього вересня вiдбулася презентацiя iнтерактивного ток-шоу «Свобода слова», яка має намiр знайти постiйне мiсце проживання саме в Українi. Змiнивши зелений колiр на помаранчевий, Савiк Шустер озброїв реальний електорат можливiстю вiльного слововиверження та пультами нового поколiння для об'єктивного висловлення своїх думок та емоцiй