Крок у «Нуль зірок»

Крок у «Нуль зірок»

Швейцарія вважається країною заможною і дорогою. Рівень життя там високий, але й ціни відповідні, тому іноземним туристам, які прагнуть помилуватися місцевими красотами, доводиться викладати за це задоволення кругленьку суму. Проте незабаром витрати на подорож до країни банків, шоколаду і сиру можуть значно скоротитися: у Швейцарії запускають мережу низькобюджетних готелів, де можна буде не лише переночувати за смішну суму, а й пережити нові, досі не звідані відчуття.

«Теленет» чи «інтервізор»

«Теленет» чи «інтервізор»

Уже не за горами те майбутнє, коли всі ми, зручно розташувавшись удома на дивані, зможемо переглядати повний набір телепрограм, одночасно перевіряючи на цьому ж екрані електронну пошту та новини з інтернету. Тиждень тому в Сан–Франциско відбулася офіційна презентація гібридного телеінтернет–каналу Google TV. Мрія поєднати інтернет із телебаченням зародилася давно, але тільки тепер компанія Google оголосила про реалізацію задумки.

«Мауглі» з Камбоджі

«Мауглі» з Камбоджі

Історії про Мауглі, Тарзана та інших звірячих вихованців виглядають гарними і романтичними тільки в книжках чи кіно. У реальному житті такі випадки зазвичай завершуються не дуже щасливим кінцем — дітям, які виросли серед диких тварин, згодом не вдається адаптуватися в людському суспільстві. Так сталося і зі знайденою нещодавно в Камбоджі «жінкою із джунглів», про яку розповідає британська газета «Дейлі телеграф». Історія 29–річної дівчини, яка прожила у джунглях 18 років, два роки тому знайшлася і днями знову втекла в ліси, бо не змогла пристосуватися до життя серед людей, зворушила всю країну.

Щоденники «революційного туриста»

Усе своє життя революційний лідер Ернесто Че Гевара боровся з корумпованими капіталістичними елітами, а тепер, після його смерті, вони будуть заробляти гроші на його легенді. Як повідомляє агенція «Ассошіейтед пресс», Аргентина, Куба та Болівія домовилися відкрити спільний туристичний маршрут Caminos del Che («Шлях Че»). За словами заступника міністра туризму Болівії Марко Антоніо Передо, під час подорожі цим маршрутом туристи зможуть побачити місця, де народився, боровся та загинув легендарний Че.

Вулканоенергостанція

На індонезійському острові Балі проходить найбільша в історії міжнародна конференція з використання геотермальної енергії Землі. Як повідомляє Бі–Бі–Сі, місце проведення цього заходу обране не випадково.

Мультиплікатори проти фундаменталістів

Мультиплікатори проти фундаменталістів

Ісламісти попередили творців популярного американського мультиплікаційного телесеріалу «Південний парк» (у нас його демонструють на телеканалі «Куй ТВ») Метта Стоуна та Трея Паркера, що на них чекає жорстоке покарання за зображення пророка Магомета в костюмі ведмедика, повідомляє Бі–Бі–Сі.

Теплий вітер із Північного моря

У Німеччині відбулося офіційне відкриття першого офшорного вітропарку «Альфа вентус», енергоустановка якого здатна забезпечити електричною енергією 50 тис. домашніх господарств землі Нижня Саксонія, повідомляє «Німецька хвиля».

«Мільйонера з нетрів» теж порахують

«Мільйонера з нетрів» теж порахують

Цей рік можна назвати роком найбільших переписів в історії людства. Уже рахує всіх своїх громадян найбільша за чисельністю населення країна світу — Китай. У найпотужнішій державі на планеті — Сполучених Штатах Америки — перепис почався наприкінці січня з Аляски, де реєстраторам доводилося об’їжджати населені пункти на собаках. Першим громадянином США, «переписаним» 2010 року, став 89–річний ескімос Кліфтон Джексон, до нього з такої нагоди особисто приїхав сам директор Бюро перепису Роберт Гроувз. Але наймасштабнішою переписною кампанією є не американська і навіть не китайська. Такого грандіозного перепису, який 1 квітня стартував в Індії, історія точно досі не знала.

Швидше, вище, дорожче

Польоти в космос для американських астронавтів подорожчали. Згідно з договором, який уклала з Росією Національна космічна агенція США (НАСА), оренда шести додаткових місць у російських космічних кораблях обійдеться американцям у 335 мільйонів доларів. Як повідомляє сайт space.com, цей «абонемент», придбаний у Російської федеральної космічної агенції, дозволить астронавтам США відвідувати Міжнародну космічну станцію у 2013 та 2014 роках. Тобто середня ціна одного «людиномісця» обійдеться НАСА у 55,8 мільйона доларів. Для порівняння: відповідно до контракту на 2012 рік, за кожен політ на космічному кораблі «Союз» росіяни отримуватимуть по 50 мільйонів.