Удома й стіни допоможуть?

Лише кілька тижнів тому в Сербії завершився жіночий чемпіонат Європи з гандболу, а вже в іншій країні Старого світу стартував чоловічий «мундіаль». Проте, якщо на єврофорумі українські вболівальники могли повболівати за свою збірну, то вiд планетарної першості вони такого задоволення не матимуть.

І ти, «Беркут»?!

Хоч як прикро це визнавати, але головна інтрига другого сезону Професіональної хокейної ліги України — не боротьба за чемпіонський титул, а питання виживання самої організації. Події, які супроводжують другий рік існування ПХЛ, більше схожі на агонію, ніж на прогресивне зро­стання.

Їхні сани їдуть самі

Чемпіонат Європи з санного спорту, що минулого уїк–енду відбувся в Оберхофі, став цілковитим тріумфом господарів — саночників Німеччини. Долаючи трасу майже із заплющеними очима, вони перемогли в усіх без винятку дисциплінах, а в одиночних видах — окупували весь п’єдестал.

Одна за чотирьох

Невдалим, майже провальним, видався старт українських тенісистів на відкритій першості Австралії. Із чотирьох «бійців», які потрапили до основної сітки «Аустреліен оупен–2013», стартовий бар’єр подолала лише Леся Цуренко.

Короткий початок

Завершивши півфінальним виступом на юніорському Уїмблдоні–2012 свою доволі успішну кар’єру серед молоді, минулої осені Еліна Світоліна дебютувала на дорослому «Гранд слемі». Тоді, на «Ю–Ес оупен», харків’янка успішно подолала кваліфікаційний бар’єр і пробилася до основної сітки турніру, де, щоправда, поступилася вже на старті — 12–й сіяній, сербці Ані Іванович.

Другий єврокубок Донецька

Через три роки після здобуття «Шахтарем» Кубка УЄФА ще один колектив із донецькою пропискою виграв для гірничої столиці України ще єврокубковий трофей. Якщо президентові «помаранчево–чорних» Рінату Ахметову довелося чекати міжнародного тріумфу більше десяти років, то його друг Борис Колесніков із хокейним «Донбасом» підкорив єврокубкову висоту значно швидше.

Проти турків — в очікуванні «Тріумфу»

Два роки поспіль до «топ–16» Єврокубка пробивається українська команда. Минулого сезону на цій стадії грав «Донецьк», який, нагадаємо, в підсумку зупинився на чвертьфінальній стадії. Цього разу Україну представляє київський «Будівельник».

День народження — сумне свято

На старт третьої в сезоні естафетної гонки Кубка світу, що позавчора ввечері відбулася в німецькому Рупольдингу, наша жіноча четвірка вийшла з першим номером на манішках. Однак підтвердити статус лідерок естафетного заліку підопічні старшого тренера жіночої збірної Григорія Шамрая не змогли.

Олеся Повх: Спринт — це VIP-видовище

Зірка української жіночої естафети 4 по 100 метрів спалахнула влітку 2010 року на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в Барселоні. Тоді на знаменитому Олімпійському стадіоні імені Луїса Компаніса Олеся Повх, Наталя Погребняк, Марія Ремень та Єлизавета Бризгіна сенсаційно здобули чемпіонський титул, показавши найкращий час у світі.