Підморожений хліб

Підморожений хліб

За прогнозами пекарів, хліб може подорожчати до кінця квітня. Причини різні, серед них — імовірний дефіцит зерна в Україні. В Міністерстві аграрної політики кажуть, що держава має запас 3 млн. тонн зерна, не уточнюючи, скільки з нього — четвертого класу, що не годиться для випікання хліба.

На гривні знову стоїть підпис Ющенка

На гривні знову стоїть підпис Ющенка

22 травня в гаманцях українців зашарудять нові «одинички». Якомусь щасливчику навіть може потрапити в руки гривенька з підписом Президента Віктора Ющенка, який він поставив на купюрі під час відвідин Банкнотно-монетного двору. Втім навряд чи таку раритетну гривню пустять в обіг — найімовірніше вона залишиться в Музеї історії монетного двору. Сам же Президент, залишаючи автограф, зізнався, що відчув ностальгію за тими часами, коли він як керівник Національного банку в 1996 році вводив у обіг гривню.

Пастка для раку

Кажуть, той, хто винайде лікування від раку, відразу ж отримає Нобелівську премію. На відстань витягнутої руки до неї вже наблизилися американські вчені. В опублікованій доповіді восьмеро вчених із різних медичних інститутів США стверджують, що винайшли цілком новий спосіб лікування ракових захворювань. Їхній метод впливає на клітини, уражені раком, але при цьому не заподіює шкоди здоровим.

«Коаліція Майдану» неминуча

«Коаліція Майдану» неминуча

Робоча група з напрацювання коаліційної угоди між «Нашою Україною» (цей блок у групі представляє Роман Зварич), БЮТ (Олександр Турчинов) та Соцпартією (Йосип Вінський) протягом місяця повинна підготувати проект цього документа, аби він був підписаний у перший же день роботи новообраної Верховної Ради. Як нагадав учора на прес-конференції керівник юридичного департаменту «НУ» Роман Зварич, і в Конституції, і в Регламенті ВР чітко зазначено, що коаліційна угода може бути укладена не суб'єктами виборчого процесу, а винятково парламентськими фракціями; крім того, до угоди додаються списки народних депутатів, скріплені їхніми підписами, тому підписати цей документ можна лише після того, як офіційно стартує парламентська сесія.

Шарон: кома як крапка

Шарон: кома як крапка

Учора Кабінет міністрів Ізраїлю визнав прем'єра Аріеля Шарона остаточно недієздатним, а відтак одноголосно передав кермо влади Ехуду Ольмерту, лідеру центристської партії «Кадіма», що набрала більшість голосів на недавніх парламентських виборах.

Мойсей від Яблука недалеко падає

Мойсей від Яблука недалеко падає

У родині Кріса Мартіна, соліста одного з найпопулярніших гуртів сучасності — «Колдплей» — уже четвертий день не спадає чудовий настрій. Ще б пак, адже його дружина, «оскароносна» актриса Гвінет Пелтроу, минулими вихідними в одній із лікарень Нью-Йорка народила Крісові сина.

Страхуйтеся від води

Страхуйтеся від води

Питання про вироблення системи страхування людей, які живуть у зонах ризиків підтоплення, буде поставлено перед парламентом. Про це, перебуваючи на Закарпатті, сказав Президент України Віктор Ющенко. За його словами, держава відповідає за те, що зони ризику на Закарпатті не мають обов'язкової системи страхування від наслідків паводків.

Соборність і стрiчка Мьобіуса

Соборність і стрiчка Мьобіуса

До Дня незалежності в Києві з'явиться пам'ятник, до якого у великі державні свята перші люди країни нестимуть кошики з квітами. У суботу за участі Президента України Віктора Ющенка, київського голови Олександра Омельченка, міністрів та представників духовенства було закладено пам'ятну капсулу у будівництво монумента Соборності. Звертаючись до присутніх, Президент наголосив, що соборність завжди була підгрунтям української національної ідеї і назвав монумент «хорошим внеском сучасного українського покоління в соборність нації».

Українці. Не для продажу

Уряд Данії розпочав програму з протидії торгівлі людьми у Східній Європі. До неї потрапляє і Україна. Днями благородні плани щодо припинення продажу людей як товару представили у Києві міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко та надзвичайний і повноважний посол Данії в Україні Уффе Андерсен Балслев.

Налякали «помаранчевих» благими намiрами

Хай там як не хочеться деяким чільникам «Нашої України» «дружити з Юлею», а таки доведеться. І не лише тому, що союз із Партією регіонів надовго, якщо не назавжди перекреслить перспективи і НСНУ як партії, і, що лякає «наших» найбільше, президентські перспективи Віктора Ющенка на другий строк. «До 2009-го точно не відмиємось», — із сумом констатують навіть ті «нашоукраїнці», які для себе особисто прирівнюють БЮТ до ПР. Однак на користь коаліції таки з Блоком Тимошенко (і Соцпартією, звісно), до аргументу про те, що в очах виборців «бандюки», проти яких стояли на Майдані, і «наша Юля» — це величини непорівнянні, щонайменше від минулої суботи додався ще один надпотужний аргумент — вимоги, які ставить «партія Януковича» тим, кого погодиться взяти до себе в коаліцію.