Стіна радості

Стіна радості

75-річний Василь Коркішко відомий у Полтаві як художник-монументаліст. Він створив сотні монументальних мозаїк. Його найбільша робота з мозаїки — в центрі Полтави на фасаді басейну «Дельфін». А оскільки останнім часом, за словами художника, замовлень на подібну роботу не стало, пан Василь узявся за власний будинок.

З убивчою швидкістю

З убивчою швидкістю

Дорожньо-транспортна пригода трапилася 26 липня приблизно о 20-й годині на 320-му кілометрі автодороги Київ—Харків, у районі села Циганське, що за 13 кілометрів від Полтави. За попередньою інформацією, водій легковика марки Toyota Camry зіткнувся з автомобілем Nissan.

Хронiчна «хвороба» у стадiї загострення

Хронiчна «хвороба» у стадiї загострення

У Лубенському районі Полтавської області розгорівся конфлікт навколо головного лікаря районного Центру первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД) Анатолія Івановича Сапи та начальника відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Тетяни Семистрок. У результаті медичні працівники району розділилися на два табори.

Воєнно-польовий роман

Воєнно-польовий роман

Обоє тепер схиляються до думки, що, мабуть, так розпорядилася сама доля. Познайомившись у зоні антитерористичної операції, вони побралися через 4 місяці — одразу, як тільки Олександр демобілізувався.

Гончарний всесвіт

Гончарний всесвіт

Міжнародний мистецький ярмарок «Гончарний всесвіт в Україні», що проводився в рамках уже традиційного VII Тижня Національного гончарного здвиження «Здвиг-2015» за участю Міністерства культури України, уже одержав назву міні-сорочинського, адже за популярністю майже не поступається останньому.

Діагноз: халатність

Діагноз: халатність

Альона Гохалтер приїхала з Вугледара до Полтави, щоб вилікувати 3-річну доньку Альбіну. До цього дівчинку обстежували в Донецькій обласній дитячій лікарні, проте там, як відомо, неспокійно: було таке, що навіть бомбили. Тому вибір упав на тиху Полтаву. Якщо спочатку в Альбіни признали пієлонефрит, то в Полтавській обласній дитячій лікарні поставили діагноз: рефлюкс лівої нирки 4-го ступеня.

У новому статусі

Ініціативу головного поборника цієї ідеї — першого заступника Гадяцького міського голови Володимира Нестеренка — одноголосно підтримали депутати спершу міської, а згодом — і районної ради. Визнала Гадяч містом обласного значення й область. На позачерговій сесії Полтавської обласної ради 71 із 72-х депутатів проголосував «за». Згодом це питання розглянув Комітет із питань державного будівництва та місцевого самоврядування Верховної Ради України, після чого парламент виніс відповідну постанову.

Бойовий страус

Бойовий страус

Ми вже публікували матеріал про 44-річного художника з Полтави Валерія Боняківського, котрий загинув, захищаючи Донецький аеропорт, під час одного з обстрілів. Його мати — 69-річна Марія Карпівна — під час нашої першої зустрічі розповіла про те, що Валерій, котрий дуже любив тварин (на його картинах — вовки, коні, мов живі), навіть у зоні АТО опікувався псом, що вижив після сепаратистських тортур — об нього нелюди гасили недопалки. А от про ще одного синового підопічного — страуса ему — чомусь не згадала. Тож історія, пов’язана з ним, спливла пізніше.

Екстремальне задоволення

51-річний військовий пенсіонер із Пирятина Ігор Стригуновський повернувся з Непалу. Пан Ігор — альпініст із невеликим стажем: почав підкорювати вершини всього три роки тому. Зізнається, що альпінізм для нього не самоціль — просто, вийшовши на пенсію, чоловік нарешті має можливість реалізувати непереборне бажання побачити світ, у якому стільки всього цікавого. До того ж йому імпонує активний спосіб життя. От і поєднує цікаве з корисним.

А у нашому селі...

А у нашому селі...

Ірина та Сергій Власюки давно мріяли про власний будинок. Аж тут підвернувся такий варіант: дім у селі Кованчик, що приблизно за 12 кілометрів від Полтави, за прийнятну ціну. І вони подумали: а чому б його не придбати? Будинок, щоправда, був запущений, тож от уже два роки подружжя його перебудовує.