Скільки зжирає корупціонер?

Є така приказка: «пусти козла у город». Що він там робитиме? Відповідь очевидна.
А ось чиновники від Партії регіонів взялися до нового «прочитання» ситуації. І виходить, що у їхньому випадку «козел» почав боротьбу проти пожирачів «капусти». Так, учора на засіданні Кабінету Міністрів «донецькі» почали боротьбу з корупцією.

Свобода і бутерброди

Свобода і бутерброди

Учора в центрі Києва можна було спостерігати рідкісний приклад самоорганізації народних мас. Востаннє таке, мабуть, було ще під час Помаранчевої революції. Її другу річницю й вийшли святкувати активісти та прихильники Майдану. Ще до обіду на центральній площі Києва можна було побачити групи людей із помаранчевою символікою. Із принесених динаміків лунало «Разом нас багато!». Польові командири на чолі з Юрієм Луценком, який єдиний із них зберіг посаду в уряді, прогулялися по місцях колишньої «бойової» слави і випили в кафе по чарці.

Прогульників — до свиней!

Оригінальний спосіб карати, а точніше, привчати до порядку юних бешкетників вигадали в одній із румунських шкіл. Як повідомляє сайт «Кореспондент», віднедавна за пропущені без поважної причини уроки школярі... прибирають свинячий хлів. «А що робити, якщо традиційні покарання, як-то записи у щоденниках, виклики батьків у школу й таке інше, на учнів уже геть не діють», — скаржиться директор школи Дан Магерін.

Калиновий гай, «Свіча скорботи» і пам'ятник у Сімферополі

Напередодні скорботних роковин Голодомору 1932—33 років на Чернігівщині в селі Сергіївка Прилуцького району висаджено калиновий гай. Калина цвістиме поруч із пам'ятником жертвам Голодомору. Як передає УНІАН, не виключено, що 24 листопада Президент Віктор Ющенко офіційно відкриє і цей пам'ятник, і цей гай. Як повідомив головний лісник Чернігівщини Сергій Мотрич, який став одним з ініціаторів калинового гаю, саме Прилуцький район страшенно постраждав у 30-ті роки — тільки тут загинуло від голоду до півтори тисячі мешканців.

Чиновників пересаджують на метро

Киянам за новими витівками столичного мера Леоніда Черновецького дуже цікаво спостерігати, а чиновникам уже, мабуть, навіть лячно. То він «сухий закон» у приміщенні адміністрації введе, то примусить проводити прийоми віч-на-віч з киянами, а то на «Таврії» погрожує пересадити. Але віднедавна меру здалося, що і «Таврії» для чиновників — задороге задоволення.

Усі на Майдан!

Київська влада розглядає варіант, що сьогодні ввечері доведеться перекрити рух у районі майдану Незалежності. І це тішить. Бо якщо, попри всі негаразди та розчарування, до центру Києва вийде стільки людей, що доведеться обмежувати рух, значить, не все так погано, як могло здатися на перший погляд. Є порох у порохівницях, чарування в розчаруванні, а у громадській свідомості — пам'ять.

Добралися до Буравкова

Понад 6 мільйонів доларів — на таку суму «нагрів» державу колишній міський голова Житомира Георгій Буравков. Щоправда, на той час він ще був звичайним бізнесменом, який у 2002 році успішно заплигнув у крісло мера міста, де просидів до наступних виборів 2006 року.

Балувалися хулігани?

Сталося це у ніч на неділю. По вікнах будинку, де мешкав гендиректор ЧАЕС Ігор Грамотків, було зроблено лише один постріл. У кімнаті, де навіть не було ввімкнено світло, на той час перебував заступник директора ЧАЕС. Чоловік, на щастя, не постраждав.

Нашій безпеці — труба. Іржава

Чи можна вважати стан нашого житлово-комунального господарства темою національної безпеки? Коли з крана тече отруєна вода (якщо взагалі хоч якась тече), у підвалі плюскотить море окропу, від якого «пливе» дім, а батареї не гріють навіть у люті морози, здається, що не лише можна, а й потрібно. Такої думки дотримується і Президент Віктор Ющенко, про що заявив, відкриваючи в п'ятницю засідання Ради національної безпеки й оборони. Житлово-комунальне господарство в Україні, на думку глави держави, перебуває «у гострій кризі», і його сучасний стан становить загрозу національній безпеці країни.