Олігархам — стоп!

Акція відбулася біля штабу БЮТ. Пікетники — знайомі українській громадськості люди: більшість із них у 2001 році не побоялися вийти на вулиці столиці, вимагаючи відставки президента Кучми. Тепер вони ратують за очищення виборчих списків від тих кандидатів, яких лідери партій зарахували як функціонерів своєї політичної сили. «Пікетувальники вимагають від Юлії Тимошенко виключення з виборчих списків представників крупного капіталу», — зазначив мету акції учасник громадянської ініціативи Олександр Ротаєнко.

Від колоса до «Колоса»

Від колоса до «Колоса»

Не секрет, що масовий спорт виховує не лише атлетів для національних збірних, а й закладає у населення фундамент здорового способу життя. Тому літні сільські спортивні ігри, що традиційно проводяться Всеукраїнським фізкультурно–спортивним товариством «Колос» серед усіх верств сільського населення (перш за все, серед школярів і студентів) відіграють у цьому процесі визначну роль. Адже головна мета цих наймасовіших у країні змагань — залучення людей до регулярних занять фізичною культурою і спортом.

Міст у потойбіччя

Міст у потойбіччя

Понад 20 будівельників загинули і більш як сто поранені конструкціями мосту, які завалилися. Такі дані станом на вчорашній ранок оприлюднила РІА «Новості». Загалом на «будівництві століття» працювали 250 будівельників. Учора жертв руйнації ще витягували з–під бетонних уламків, тому точну кількість жертв до вечора не могли встановити.

Расисти чи грабіжники?

Як повідомило інформагентство «Українські новини» з посиланням на Департамент зв’язків із громадськістю МВС, затриманих четверо. Вони є мешканцями Київської, Закарпатської, Донецької і Дніпропетровської областей, найстаршому з них — 21 рік, наймолодшому, як вдалося дізнатися «УМ», — лише 16. Усіх їх небезпідставно підозрюють у нападах на двох іноземних студентів: наприкінці минулого року від ножа злочинців загинув громадянин Республіки Гамбія, студент 3–го курсу Національного авіаційного університету. А 14 серпня цього року було поранено громадянина Ірану, студента Київського політехнічного інституту.

«Макдональдз» «смачний» і для екології

Виявляється, від «Макдональдза» може бути не лише шкода для шлунка, а й користь. Харчуєтеся ви, скажімо, тамтешнім «фастфудом», заробляєте виразку й потрапляєте до лікарні. А там — тепло й затишно, лікарі задоволені й отже, доглядають за вами краще, ніж якби були злі від холоду в неопалюваній лікарні.

Куди мене привезли?

Куди мене привезли?

Перебуваючи на Одещині, Віктор Янукович встряв у черговий конфуз. Як відомо, використання гелікоптера дає Прем’єр–мінстрові змогу впродовж дня побувати на агітаційних мітингах одразу в кількох містах — іноді навіть більш як у п’яти. Того дня лідер Партії регіонів «облетів» три міста, а ввечері виступив в ефірі одеського «38–го каналу» Віктор Федорович похвалився: «Я сьогодні був у трьох містах: Ізмаїлі, Білгород–Дністровському і... (пауза на 20 секунд. — Ред.). Третє місто — я був там вперше... це... нагадайте мені!» — звернувся Янукович до ведучої. Однак вона, за повідомленням «Української правди», не змогла зарадити. «Давайте не будемо уточнювати, а поговоримо взагалі про Одеський регіон», — делікатно запропонувала журналістка.

Непросте «спрощення»

«Абсолютно ясно, що угода про спрощення візового режиму для України не набере чинності, якщо візи для громадян Румунії та Болгарії не будуть скасовані. Тому що у нас солідарне суспільство, а Румунія та Болгарія — члени ЄС», — заявила в інтерв’ю газеті «Дєло» комісар ЄС з зовнішніх відносин та політики сусідства Беніта Ферреро–Вальднер. Заява ця викликала шквал емоцій у Києві. Адже саме угоду про спрощення візового режиму, підписану нинішнього червня, по обидва боки кордону Євросоюзу розглядали як реальний елемент євроінтеграції, як один з ефективних кроків до подолання бар’єру між «двома Європами» — Союзом і його «сусідами». Тепер же виходить, що з десяток категорій українців так і не отримають обіцяного Брюсселем права на швидкі та безкоштовні візи до держав ЄС?

Бо заслужив довіру

Колишній «губернатор» Сумщини та Чернігівщини знову працюватиме на розвиток зазначених областей. Учора Президент Віктор Ющенко видав указ, згідно з яким Миколу Лаврика призначено радником глави держави, а до його обов’язків тепер входитиме кураторство добре вже йому знайомих не за чутками регіонів.

Силіконове щастя

У вас маленькі груди? Ви комплексуєте? Напихаєте ліфчик ватою й мрієте про габарити Памели Андерсон? Це все тому, що вам не пощастило народитися в Австралії й піти служити у тамтешній королівський флот. Жінки австралійських ВМС не страждають від таких дрібниць. Не тому, що їм до своєї фігури байдуже, а зовсім навпаки: всі вони мають можливість зробити пластичну операцію зі збільшення бюсту за рахунок держави.

Ходіння Юлі за три моря

Ходіння Юлі за три моря

Учора в столичному кінотеатрі «Україна« дві години чекали Юлію Тимошенко —вона мала презентувати нібито нею знятий фільм про українських заробітчан в Італії. Сценарій для соціальної «документалки» теж нібито написала сама Юля. Довгими безсонними ночами, мабуть... За офіційною версією, для втілення своєї благородної ідеї Тимошенко звернулася до народного артиста Василя Ілащука, який довгий час на гроші «Укрзалізниці» робив туристичну програму, а потім об’їздив світ для телепроекту «Дорогами українців». Він і став співавтором сценарію. На створення фільму «Мати і мачуха» авторів наштовхнула новела Василя Стефаника «Камінний хрест».