Записку, яка натякала на новий алгоритм керування виявили всередині одного з дронів, яким Росія атакувала Україну: найімовірніше, її залишив один із російських інженерів.
Росія в ніч на 26 травня здійснила третій поспіль комбінований удар по Україні, цього разу із застосуванням 364-х засобів повітряного нападу: ППО збила 9 крилатих ракет та знешкодила 288 ворожих БпЛА.
Російські варвари в ніч на 25 травня здійснили комбінований удар по Україні із застосуванням 367-ми засобів повітряного нападу противника – понад 310 з них знищені або локаційно втрачені.
Блістичні ракети "Іскандер-М", якими завдаються удари по території України, досить серйозно модернізовано росією - це ускладнило роботу для систем ППО Patriot, які здатні перехоплювати балістику.
Сили спеціальних операцій ЗСУ у взаємодії з іншими підрозділами Сил оборони в ніч на 23 травня завдали удару по оборонному підприємству "Енергія" в місті Єлець Липецької області РФ. Завод виробляв батареї для авіабомб, ракет "Іскандер" та озброєння морського базування.
Вранці біля школи в столиці Іспанії Мадрид був застрелений п’ятьма пострілами (п’ятий — контрольний в голову!) Андрій Портнов — агент ФСБ росії під псевдонімом «Казбек».
У Північній Кореї 21 травня сталася НП під час церемонії спуску на воду новозбудованого есмінця. Закінчилася вона «серйозною аварією» нового судна. Глава КНДР Кім Чен Ин заявив, що це «принизило гідність і самоповагу держави».
У середу, 21 травня, Міністерство оборони рф заявило, що регіони Росії атакувало 150 безпілотників, в аеропортах вводили обмеження, у місті Болхов Орловської області, де знаходиться завод напівпровідникових приладів, "пошкоджені об’єкти".