Хами, жуліки, хабарники...

Хами, жуліки, хабарники...

Діалог між владою і «звичайним» громадянином повинен бути більш дієвим. Бо наразі у питанні реакції владних органів на звернення людей є «занадто багато недоліків, занадто багато проблем». На цьому наголосив Президент Віктор Ющенко, відкриваючи вчора нараду з головами місцевих держадміністрацій, присвячену насамперед реагуванню на звернення громадян до органів державної влади.

Місток співпраці

Співпраця, насамперед, передбачає спільне просування на нашому ринку спільних послуг по міжнародних комунікаціях, корпоративному і фінансовому PR і зв’язках з інвесторами. Особлива увага приділятиметься IPO українських компаній.

Черновецький відповість за наїзд?

У справі про ДТП за участю теперішнього столичного мера Леоніда Черновецького, в якому загинула людина, буде призначена додаткова експертиза . Про це повідомив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко під час робочої поїздки до Кіровограда, передає УНІАН. «Ми проведемо повторну експертизу. Якщо підтвердиться факт, що людина була збита в спину, то, звичайно, це зов­сім по–іншому повернеться для людини, яка сиділа за кермом», — сказав міністр.

«Нервово смикав шиєю і плямкав»

«Як це так сталося, що у нас не склалося?» — лунало вчора з «пікетних» динаміків під будинком Кабінету Міністрів, де саме відбувалося засідання уряду. Однак призначена ця пісенька була не для Юлії Тимошенко, а для міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, відставки якого вимагав мітинг прихильників Блоку Леоніда Черновецького. До слова, напередодні у «владному квадраті» (довкола вулиць Грушевського та Банкової) теж було помічено чимало любителів «космічного» мера. При цьому всі вони чомусь сконцентрувалися не так біля Верховної Ради, яка мала розглянути питання про створення спеціальної слідчої комісії для розслідування діяльності Черновецького (з метою його подальшої відставки), як на вулицях Лютеранській і Шовковичній. Саме цим шляхом повинен був їхати до ВР Президент. Однак через парламентську «блокаду» не поїхав, тож старенькі шанувальники Черновецького дарма мерзли.

А за Голодомор — «двійка»!

Президент Віктор Ющенко розпорядився притягнути до персональної відповідальності голів 9 райдержадміністрацій за неналежне виконання указу «Про заходи у зв’язку з 75–ми роковинами Голодомору 1932—1933 років в Україні». Зокрема, місцеві можновладці несерйозно поставилися до «складання списків мешканців регіонів, що постраждали від Голодомору 1932—1933 років в Україні, формування відповідних регіональних книг пам’яті, впорядкування місць поховань жертв геноциду українського народу, демонтажу пам’ятників і пам’ятних знаків, присвячених особам, причетним до організації та здійснення Голодомору 1932—1933 років в Україні та політичних репресій», — ідеться у тексті розпорядження.

Рекет чи міліція?

П’ятеро чоловіків діяли не у формі, а стомленим заробітчанам, які повернулися з–за кордону, показували липові посвідчення, які ховали так швидко, що ті нічого не встигали роздивитися. Псевдоміліціонери вимагали в людей зароблені важкою закордонною працею гроші, нібито щоб перевірити, чи вони не фальшиві.

Замахнувся сам на себе?

Замаху на життя Євгена Кушнарьова у 2006 році не було. Вибух, який пролунав біля офісу Партії регіонів у Харкові, був імітацією. Про це заявив один із обвинувачених у справі про вибух Володимир Приймак, повідомив «Медіа–порт». За словами Приймака, екс–охоронець Кушнарьова Ігор Бударний заявив йому, що вибухівка потрібна «для тренування охоронців». Пристрій мав спрацювати із запізненням, а перед вибухом видати звуковий і світловий сигнали. Пізніше охоронець покійного політика розповів, що вибухівка буде використана «для імітації замаху на Євгена Петровича, і шеф у курсі», розповів Приймак.

Ще один указ на «К»

Ще один указ на «К»

Президент Віктор Ющенко підписав указ про деякі заходи щодо вдосконалення, формування та реалізації державної антикорупційної політики. Про це вчора на брифінгу повідомив заступник голови секретаріату Президента Ігор Пукшин, коментуючи підсумки зустрічі Ющенка з міністром юстиції Миколою Оніщуком.

Уклін поету–бунтарю

Уклін поету–бунтарю

Президент України Вік­тор Ющенко продовжує практику державного визнання справді великих українців, борців за свободу, жертв тоталітаризму, політв’язнів та репресованих. З нагоди 70–річчя з дня народження видатного поета, Героя України Василя Стуса Президент доручив Кабінету Міністрів забезпечити проведення заходів для вшанування пам’яті поета, який нескореним помер у в’язниці. До заходів також долучиться Національна академія наук України, повідомила прес–служба глави держави.

«Великий Київ ще покоїться в землі...»

«Великий Київ ще покоїться в землі...»

Подія викликала ажіотаж столичної публіки та широку полеміку в пресі. Не менш взаємним та непідробним був і інтерес Реріха до Києва — вперше художник побував на наших теренах у 1896 році. Поїхав глибоко вражений побаченим у київських соборах та монастирях: «Перед очима ще сяє Візантія золотом і смарагдом тканин, емалей... Повз нас проходять строкаті фіно–тюрки. Загадково з’являються величні арійці. Залишають згаслі вогнища невідомі мандрівничі... Коли суджено замість притупленої національної течії скластися чарівливому «неонаціоналізмові», то головним його скарбом буде велика давнина — вірніше: правда і краса великої давнини», — писав він.