За результатами тісної взаємодії Служби безпеки, Офісу Генерального прокурора України та органів правопорядку Польщі затримано громадянина Польщі, який співпрацював з воєнною розвідкою рф (більш відомою як гру).
Служба безпеки у взаємодії з Урядом та керівництвом одного зі стратегічних заводів Харкова зірвала спробу рашистів отримати новітні технологічні розробки України у галузі паливно-енергетичного комплексу.
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного фігуранта у справі народного депутата Нестора Шуфрича, якого підозрюють у фінансуванні росгвардії у тимчасово захопленому Криму.
Двох агентів, які працювали на російські спецслужби заарештували в Баварії (Німеччина): вони планували диверсії на об’єктах військової інфраструктури, щоб зірвати постачання військової допомоги Україні.
Законопроєкт про залучення засуджених до захисту України в лавах ЗСУ, ухвалений у першому читанні, передбачає обов’язкову згоду не лише самих засуджених, а й командирів частин, де будуть створені такі окремі спеціальні підрозділи.
До Федерального Суду Аргентини громадянин України подав кримінальний позов проти російських військ, які катували його на окупованих територіях. Це стане першим випадком розслідування воєнних злочинів рф в Україні за межами Європи та США.
Контррозвідка Служби безпеки затримала агента воєнної розвідки рф, який під виглядом таксиста шпигував за цивільними та військовими об’єктами на Херсонщині.
У ексолови Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченка детективи НАБУ провели обшуки у справі про фітнестренерку, чия фірма отримала 1,5 млрд грн на ремонт доріг.
Про підозру командиру однієї з військових частин Донеччини та чотирьом його підлеглим повідомили працівники ДБР. Ділки в погонах протиправно нараховували та виплачували "бойові" військовим підрозділу, які де-факто не несли службу на передовій.