«Тартак» обіцяє «Свіжу кров»

«Тартак» обіцяє «Свіжу кров»

От і неправда, що у нашому шоу-бізнесі панують вовчі закони: за лаштунками колеги-музиканти готові у волосся один одному вчепитися, а керівники каналів тільки й думають, як би їм за ротацію кліпів побільше грошей з артистів злупити. Сашко Положинський та канал «М1», наприклад, демонструють зовсім іншу шкалу цінностей — вони не те що нікого не ображають, а навіть узялися допомагати початківцям спинатися на ноги і правильно позиціонувати себе у контексті сучасної української культури. Ініціатива, мета якої — сприяти розкрутці молодим виконавцям, отримала назву «Свіжа кров».

Повноліття «Сопота»

Повноліття «Сопота»

Польський фестиваль «Сопот» свого часу був символом «совка». Тут кували «кадри» для «совєцької» естради. На «Сопоті» Алла Пугачова заспівала «Все могут короли», тут же засвітилися Муслім Магомаєв, Лев Лещенко, Ірина Понаровська. Коли Союз розвалився, «Сопот», як неприкаяний, кочував по Кенштину, Варшаві, Кошаліну, Сопоті, Перемишлі, минулого року організатори навіть оголосили про його закриття. Нещодавно фест повернувся до своєї постійної престижної у Польщі Лісової опери. Тепер «Сопот» — фестиваль української культури в Польщі, найбільший та водночас найважливіший культурний захід української діаспори.

Украбілі On The Beach,

Украбілі On The Beach,

«Увага! — написано величезними червоними літерами на www.ukrabilly.com. — Цей сайт не призначенно для сімейного перегляду. Сайт для справжніх УКРАБІЛІВ включає в себе ненормативну лексику, повну відсутність комерційної реклами та низькопробної порнографії. Сайкобілі та рокабілі — над усе. Ніякої політики і НІЯКИХ ДОБРИХ СПРАВ!» — такий нічогенький початок має перший український офіційний більш-менш пристойний сайт, який нещодавно з'явився у мережі.

Слова: Білосніжка. Музика: Семеро «гномів»

Слова: Білосніжка. Музика: Семеро «гномів»

Цього червня Олені Вінницькій уже пощастило на чотири дні разом iз чоловіком, учасником рок-гурту Cool Before Сергієм Алексєєвим, махнути в Крим. Відпочивали в селищі Партенід, біля підніжжя Аю-Даг (Ведмідь-гори), пили сухе червоне вино, ходили в гори, побували в Лівадійському палаці та у Нікітському ботсаду. І називається це: зробив діло — гуляй сміло! Бо діло Олена зробила: в українських музичних крамницях уже продається її альбом «007», з наступного тижня на музичному каналі «М1» починається ротація кліпу на ремікс «007» та на англомовну версію цієї пісні. А попереду — літній запис нового альбому і гастролі країною.

Я — романтика

Я — романтика

Кореспондент «УМ» наблизився до входу в ресторан «Оскар», і раптом натовп юних дівуль заверещав, хлопці шалено заплескали в долоні, замиготіли спалахи фотоапаратів, а ошелешену журналістку взяли в кільце любителі автографів. «Мамо, де я?» — і мерщій до знайомої таблички «Преса». Поки біля стійки реєстрації запізнілим акулам пера вручали роздаточні матеріали, керівник групи «фанів» підбадьорював акторів: «Почекайте, залишилося недовго». Презентація нового кліпу молодої співачки Настасьї починалася просто «з вішалки», і продовжувалася в тій же голлівудсько-оскарівській манері.

Географія творчості

Географія творчості

«Доброго дня вам, редакціє газети «Україна молода»! Пише вам киянка Літовченко Людмила. ... Я дуже люблю і ціную українську музику, радію виходу кожної української роботи, пісні, гурту тощо. Однією з найперспективніших на цей час вважаю гурт «Друга ріка». Вони надзвичайно талановиті та унікальні...» (з листа в редакцію).

«Тільки дощ» і не тільки

«Тільки дощ» і не тільки

Учора в київському магазині сучасної електроніки гурт «НеДіля» влаштував маленький перформенс із промовистою назвою «Назад у Майбутнє». Нагода: перевидання НеДільної дебютної платівки.

Тому що Гуд:мов

Тому що Гуд:мов

«Культура повинна бути в авангарді, а не загравати з політиками», — говорить Павло Гудімов, очевидно, кидаючи камінь у город Слави Вакарчука, і презентує свою другу відеороботу на пісню «Не політика». Презентує в кінотеатрі, на великому екрані та в кращих літніх традиціях — із полуницями (немитими) і черешнями (соковитими). Презентує — без типових для того ж Вакарчука надутих губок та манірних понтів, у день народження свого сайту — 15 червня. На той день його переглянули 123 131 раз із 26 країн світу, а 9 пошукових систем знайшли gudimov.com на прохання користувачів 1141 раз.