І пані Федів, і пану Умерову прийдеться дати ключову відповідь - чи готові вони звільнити з міністерств смотрящих від ОП і зупинити корупційні схеми, ниточки яких теж ведуть далі.
Міністр освіти і науки Оксен Лісовий висловив своє обурення стосовно поведінки свого співробітника Андрія Василенка, який висміяв незалежність України та сумнівався у бажанні українців вийти з СРСР. Він назвав цю поведінку "ганебною",
Протягом 2021-2023 років уряд під керівництвом прем’єра Дениса Шмигаля прийняв ряд рішень, що знову дозволили консорціуму "ЄДАПС", який раніше був зв'язаний з скандальною виробництвом документів у 2000-х роках, повернутися на ринок.
Влада заблокувала виїзд за кордон народним депутатам і чиновникам і доопрацьовуватиме законодавство, яке регулює відрядження після низки скандалів із "відрядженнями" нардепів на люксові курорти.