«Бєшені» гроші Наталії Вітренко

«Бєшені» гроші Наталії Вітренко

Виявляється, громадянин РФ Максим Курочкін, якого в Україні оголошено в розшук за підозрою у скоєнні низки грошових махінацій та афер i якого міністр внутрішніх справ Юрій Луценко неодноразово називав не інакше, як кримінальним авторитетом «Максом Бєшеним», таки фінансував Блок Вітренко «Народна опозиція» на минулих парламентських виборах!

«Білозуба» посмішка«донів»

Сльози на очі навертаються, коли пригадуєш, як місяць тому Юрій Луценко нарешті подолав гіпертонічний криз у госпіталі МВС i постав перед очима нового Прем'єра Януковича, в уряді якого він не збирався працювати «за жодних обставин». Запрацював. Президент попросив. Та й «не здаватися ж без бою»! Тоді, коли Янукович представляв Луценка на посаді міністра внутрішніх справ, запам'яталася ще одна фраза Юрія Віталійовича: «У своїй роботі продовжуватиму курс на очищення органів МВС від зрадників, а також у подальшому всіляко запобігати можливій партизації міліції!» Такий собі натяк Януковичу: ваші кадри в МВС «не канають».

На труп — без прокурора

На труп — без прокурора

На минулому тижні малопоміченим у вітчизняних ЗМІ виявилося скупе повідомлення з Різницької, згідно з яким, Генпрокуратура нібито пропонує передати слідчим органам міліції розслідування злочинів проти особи. Натомість ця інформація досить вагома, адже якщо наміри ГПУ справжні, міліція невдовзі самотньо виїжджатиме «на трупи» без компанії прокурора. Тобто розслідування всіх тяжких злочинів проти особи (а це й убивства, й згвалтування) більше не контролюватимуться прокуратурою.

«Чорновола вбили!»

«Чорновола вбили!»

Загибель лідера Народного руху України В'ячеслава Чорновола не була випадковою. Такою заявою у Дніпропетровську приголомшив місцеву пресу міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, який перебував у області з робочим візитом. Нагадаємо, що сім з половиною років тому — 25 березня 1999 року, коли лідер Руху повертався з Кіровограда, його авто на великій швидкості врізалося у вантажівку із причепом, що розверталася. Підозри, що вантажівка опинилася тут невипадково у рік президентських виборів, існували роками, але тодішній керівник МВС Юрій Кравченко заявив, що це було звичайне ДТП, а загибель відомого політика — нещасний випадок. Але відтоді, як Президент Віктор Ющенко доручив провести нове розслідування за фактом загибелі Чорновола, справа зрушила з місця.

В'язень педофіла

Майже тиждень розшукували правоохоронці десятирічного хлопчика з Дніпрорудного, що у Василівському районі на Запоріжжі. Його 70-річна бабуся-опікун у заяві до міліції повідомила, що онук пішов із ровесниками на місцевий ринок... і не повернувся. За версією однолітків зниклого, той міг гайнути до моря, про яке давно мріяв. Однак працівники кримінальної міліції у справах неповнолітніх не задовольнилися одним напрямком пошуків і продовжували працювати за всіма можливими версіями. Зокрема, відпрацьовували і місцевих мешканців, щодо яких була бодай найменша інформація про кримінальні нахили стосовно дітей.

Правильний кадровий «набор» — це донецький прокурор

Якщо ви народилися, або певний час пропрацювали в Донбасі, а за партійною приналежністю є членом Партії регіонів, або просто є надійною перевіреною людиною команди Януковича-Ахметова — у вас непогані кар'єрні перспективи на найближчий час. Здавалося б, чергове пришестя «донів» на владний олімп уже завершилося, бо всі вільні посади «пацани» вже розібрали, а ж ні! Резерв «професіоналів» із Донеччини ще не вичерпався. Спритні «дони» дійшли й до посад у правоохоронних органах. Лише за тиждень прокурором Запорізької області вдруге став старий донецький перевірений кадр Валерій Кулаков, а потім побільшало донецьких i серед керівництва Генпрокуратури — заступником вихідця із Донбасу, Генпрокурора Олександра Медведька став теж донеччанин Ренат Кузьмін.

Кому — тюрма, кому — Ліван

Звичайний робочий візит міністра оборони Анатолія Гриценка до Львова минулих вихідних став для керівника військового відомства сворідною відправною точкою, коли можна озирнутися назад i підбити підсумки зробленого, а також подивитися вперед i говорити про перспективи. Щоправда, й у першому, й у другому випадку міністру доводилося більше жалкувати як про те важливе, що не вдалося, так i про те, що невідомо, чи вдасться в майбутньому. Йдеться, перш за все, про корупцію, яку військові ще не змогли подолати, та про незрозумілі перспективи вступу до НАТО.

Депутат Ш. — убивця?

Вибухова новина: правоохоронці підозрюють, що замовником убивства полковника УБОЗу Романа Єрохіна є народний депутат, який входить до складу фракції блоку Юлії Тимошенко. Про це увечері в п'ятницю повідомила «Українська правда» з посиланням на поінформовані джерела у міліції. В принципі, ще коли керівник МВС Юрій Луценко місяць тому заявляв про викрадення полковника міліції, то натякав, що ця справа може стати вибуховою для багатьох фракцій ВР «по різні боки барикад». Але наразі назвали лише БЮТ, про інші політичні сили, причетні до донецьких «розборок», не йдеться.

Разом легше бандитів бити

Нещодавно бійці Головного управління боротьби з організованою злочинністю (ГУБОЗ) МВС України провели спільну спецоперацію разом із колегами Північно-Західного федерального округу Росiї. Обличчям в український асфальт «губозівці» клали російських бандитів із відомої i дуже небезпечної «Пермської бригади».

«Запасний аеродром» для Черновецького?

«Запасний аеродром» для Черновецького?

Уже більш як чотири місяці відомий банкір Леонід Черновецький керує Києвом на посаді міського голови, але досі незрозуміло, де ж він насправді хоче працювати — на Хрещатику в КМДА, чи на Грушевського у Верховній Раді. На березневих виборах пана Черновецького було обрано як мером столиці, так i народним депутатом за списками блоку «Наша Україна» (№ 29). Згідно із законодавством, від одного з мандатів, тобто крісел, цей двічі достойник зобов’язаний відмовитися, адже й обранцю органів місцевого самоврядування, i парламентарію заборонено поєднувати дві посади в органах влади. Однак пан Черновецький досі не може визначитися зі своїм майбутнім. Мабуть, таки є в нього сумніви щодо утримання під собою мерського крісла, відтак Леонід Михайлович міцно тримається «запасного аеродрому» — крісла в сесійній залі ВР.