Кілер-велосипедист

Кілер-велосипедист

Минулої п'ятниці в Черкасах було здійснено замах на життя заступника голови обласної державної адміністрації з гуманітарних питань — 56-річного Миколу Овчаренка.
Сталося це о 22-й годині на вулиці Пролетарській біля приватної садиби Миколи Семеновича в Соснівському районі міста, коли він повернувся з роботи. Його водій саме відкривав ворота, а пан Микола стояв біля хвіртки. Тієї миті з темряви й виїхав велосипедист та несподівано вистрелив дробом у заступника «губернатора» з обріза мисливської рушниці з відстані семи метрів.

Дружили три товариші

Дружили три товариші

У 8-річного Жені Демидова із села Червона Слобода Черкаського району відтепер з'явився ще один день народження. Адже саме того червневого дня бездиханного малого витягли з Дніпра три сільські хлопці й уміло надали йому першу допомогу.

На комуніста — з нігтями

Учора на виїзді з Черкас, перед дамбою через Дніпро, у довгу вервечку вишикувалися більше 100 автомобілів. А зупинила їх група черкаських комуністів на чолі з першим секретарем обласної організації КПУ народним депутатом Володимиром Єщенком. Так ці люди протестували проти підвищення тарифів на комунальні послуги.

Щоб у ліс вогонь не проліз

На базі Черкаського обласного управління лісового господарства пройшли спільні навчання пожежних підрозділів самих лісівників та Головного управління МінНС у Черкаській області. У 104 кварталі Черкаського лісомисливського господарства, неподалік села Геронимівка, народу було продемонстровано вміння гасити лісові пожежі та надавати першу допомогу потерпілим. Вогнеборці працювали злагоджено й швидко, показавши повну готовність до лісових пожеж, яких в Україні цьогоріч зафіксовано вже більше 800.

Випадково пощастило

Надзвичайний випадок трапився у селі Холоднянське Смілянського району Черкаської області: там випадкові перехожі — чоловік і дві жінки — відкачали маленького потопельника. Лікарі кажуть, що аби не ці люди, то восьмирічного Сашка нині не було б на світі.

Плюс добровільні помічники для кожного дільничного

Плюс добровільні помічники для кожного дільничного

Нардеп Нестор Шуфрич, якого черкащани «обрали» у Верховну Раду на довиборах 2002 року за хабар у 20 гривень на кожного, ризикує позбутися звання народного обранця. Адже, як заявив днями на прес-конференції міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, перебуваючи в Черкаській області з робочим візитом, є впевненість, що вибори до парламенту по 202-му округу визнають недійсними. Зібрано масові свідчення підкупу виборців: 1500 із них уже запротокольовано, при цьому 525 черкащан сказали, що отримували 20 гривень з умовою голосувати саме за Шуфрича, 88 зізналися, що роздавали людям ці гроші, а двоє — що організовували масовий підкуп. «Ми впевнені, що можемо вимагати визнання тих виборів недійсними», — стверджує Луценко.

Підеш, минько, під ніж

Услід за селянами Волині застрайкували і тваринники Черкащини: у Смілянському районі застрайкували мешканці кількох сіл і вирішили не здавати молоко заготівельникам. У Макіївці, Самгородку, Ташлику, Будо-Макіївці, Носачевому та інших селах люди обурені тим, що за літр молока, який дається їм важкою працею, платять 75-80 копійок. Тоді як у магазинах таку ціну має літр сироватки.

Олександр Черевко: «Золота підкова Черкащини» повинна стати тією реліквією, побачити яку прагнутимуть не лише українці

Олександр Черевко: «Золота підкова Черкащини» повинна стати тією реліквією, побачити яку прагнутимуть не лише українці

Олександр Черевко, голова Черкаської облдержадміністрації, у Шевченковому краю людина не нова, а своя, рідна: пан Олександр народився і виріс у селі Водяники Звенигородського району. Останні вісім років він очолював управління Національного банку в Черкаській області, а під час президентських виборів керував регіональним виборчим штабом Віктора Ющенка. Тож після виборів ніхто не сумнівався, що саме Черевко стане на чолі області.

Вогняний політ

Вогняний політ

Навпіл розділилося життя черкащанки Віри Задорожної у 1996 році, коли в далекій Росії загинув її син Олег. Старшому лейтенанту Задорожному, який служив у Прикордонних військах Російської Федерації, не виповнилося в ту пору і 23 років. У Росію він потрапив, як і багато українців, у пошуках роботи, якої в рідній державі не міг знайти.