У Юлі немає «жареного»

Декларація про доходи Юлії Тимошенко фігурувала вже в десятках анекдотів, однак глава уряду знаходить усе нові способи пояснити, як їй вдається за 386 тис. грн. (офіційний прибуток 2008 року) мешкати в розкішному маєтку в Кончі–Заспі, щодня міняти сукні, не рахуючи інших повсякденних витрат. На вчорашній прес–конференції, підсумковій у 2009 році, Юлія Володимирівна таки почула очікуване пряме запитання: чому в її декларації у графі «виплата за договорами найму» стоять прочерки, хоча Тимошенко орендує величезний будинок у найдорожчому передмісті столиці. Пані Прем’єр ухилилася від відповіді й запропонувала журналістам шукати відповідь на це запитання у... суді.

Не стало ревізора

Не стало ревізора

Микола Сивульський помер у ніч із 27 на 28 грудня, повідомляє прес–служба ГоловКРУ. За словами прес–секретаря Сивульського Олени Тетеріної, 58–річний посадовець останнім часом хворів на важку форму запалення легенів. Прощальна панахида відбудеться сьогодні, 30 грудня, у Клубі Кабінету Міністрів України за адресою: вулиця Інститутська, 7, з 11.00 до 13.00. Поховають Миколу Івановича цього ж дня у Києві на Байковому кладовищі.

Сорок на одного

Сорок на одного

Страшна біда трапилася 26 грудня, у ніч із п’ятниці на суботу, на вулиці Новоукраїнській, 1/3А в Шевченківському районі столиці. Як розповіли «УМ» у прес–службі УТ–1, 27–річний Іван повертався ввечері з роботи, на нього напала зграя з приблизно сорока бездомних собак. Прес–офіцер Шевченківського районного управління міліції Марина Макаренко повідомила «УМ», що від їхніх укусів журналіст знепритомнів і впав у калюжу, де його зранку знайшли вже мертвим випадкові перехожі. Як згодом з’ясували правоохоронці, журналіст помер не від чисельних укусів собак, а просто... захлинувся. «Розтин тіла показав, що він захлинувся водою в калюжі, в яку впав непритомним, — розповіла Марина Макаренко. — Також експертиза тіла показала наявність у крові загиблого алкоголю». За неперевіреною інформацією, бідолаху встигли ще й пограбувати: з кишені Івана Волошина зник мобільний телефон.

Останній акорд

Останній акорд

Після виходу на екрани фільму «Біле сонце пустелі» дуже популярною стала пісня «Ваше благородие, госпожа разлука». Подібна слава спіткала і пісню кавалергарда з картини «Звезда пленительного счастья». Обидві композиції об’єднувало те, що їх створили поет Булат Окуджава і композитор Ісаак Шварц. З Булатом Окуджавою ми попрощалися у 1997 році. 86–річний Ісаак Шварц відійшов із цього світу минулої неділі ввечері.

До Різдва не доїхали...

Якщо в Європі неприємності на автошляхах цими днями пов’язані передусім зі снігом, морозом або відлигою, то в Латинській Америці, де зараз літо, проблеми інші. Уже не вперше в гірській місцевості Перу трагедія на дорозі сталася через туман і тривалі дощі, які розмивають і без того погані автошляхи.

«Суцільний хід» до Відня доведе

Перетин західних кордонів України з європейськими державами для тих, хто подорожує або перевозить вантажі залізничним транспортом, незабаром буде спрощено, обіцяють залізничники. Керівництво «Укрзалізниці» і «РЖД» (Російські залізниці) домовилося про спільну реалізацію проекту «Суцільний хід» між країнами Східної і Цетральної Європи, повідомляє прес–служба українського монополіста.

Вона ще й на Новий рік?

Свято на майдані Незалежності 31 грудня матиме політичне забарвлення. Із власних джерел «УМ» стало відомо, що столичну компанію, яка відповідала за організацію новорічних святкувань на головній площі столиці, відсторонили від роботи. Нагадаємо, ще понад місяць тому Київська міська державна адміністрація повідомляла, що «відповідальність за організацію, технічне та фінансове забезпечення святкування новорічної ночі на майдані Незалежності взяло на себе ТОВ «Ель Стар». Буквально за два тижні до Нового року організатора святкувань вирішили змінити. «Нам зателефонували й сказали, що організацію новорічної ночі взяла на себе політична сила Юлії Тимошенко», — повідомило джерело.

Відірвали мишці лапу...

В улюбленої Барбі відвалилася рука, іграшкова машинка не хоче їздити, а у ведмедика звідусіль стирчить вата? Усім цим пацієнтам із радістю допоможуть у клініці для ляльок. Саме така лікарня, яка спеціалізується на різноманітних «лялькових хворобах», уже 20 років працює у Бразилії, повідомляє канал новин «24».

Президентська мрія — севастопольцям

Учора глава держави здійснив робочу поїздку на півострів, де спершу побував на підприємстві «Метал Сервіс Група», одним з напрямів роботи якого є виробництво елементів вітрогенераторів, а згодом взяв участь у відкритті першої черги Севастопольського інституту Української академії банківської справи.

Мистецтво з морозильника

Мистецтво з морозильника

В експозиції виставки у сквері біля Палацу «Україна» представлено понад двадцять скульптурних композицій, виготовлених скульпторами з п’яти країн. Українським «майстрам криги» цьогоріч, окрім білоруських та російських колег, допомагали норвежці та фіни. На реалізацію своїх ідей скульптори запросили понад 100 тонн крихкого матеріалу. Наразі тут іще тривають монтажні роботи — у сквері встановлено тільки невелику частину експонатів. «Різке потепління трішки налякало, але ми впевнені: все буде добре — надалі синоптики обіцяють стійкі морози. Можливо, час від часу доведеться повторно заморожувати скульптури», — пояснив кореспонденту «УМ» скульптор і за сумісництвом адміністратор виставки Василь Максьом, зосереджено «шліфуючи» фігуру шаблезубого тигра Дієго, який, як символ наступного року, зустрічає гостей на вході.