Влада Угорщини дорікнула Німеччині за пародію на прем’єр-міністра країни Віктора Орбана на німецькому телебаченні, хоча у сатиричному ролику очільника уряду назвали "угорським гуляшем із вухами"
За підсумками розгляду справи Апеляційний комітет УЄФА вирішив визнати, що матч Швейцарія — Україна не відбувся з вини збірної України з футболу, та зарахувати їй технічну поразку з рахунком 0:3.
У музеї Революції Гідності заявили, що неодноразово повідомляли владу про проблеми з будівництвом меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні. Однак жодної відповіді не отримали.
Представники депутатського корпусу, обрані у місцеві ради Львівщини від партії «Європейська Солідарність» обіцяють не допустити спроб протягнути партію «Слуга народу» до міської ради Львова. Адже кандидати від «слуг» не набрали необхідної кількості голосів.