Хілтон житиме в «Інтерконтиненталi»

Хілтон житиме в «Інтерконтиненталi»

Відома на весь світ скандалістка і світська левиця 29–річна Періс Хілтон прилетить в Україну 3 вересня на запрошення українського бізнесмена, власника конкурсу «Міс Україна» Олександра Онищенка. Внучка готельного магната засідатиме в журі ювілейного, двадцятого за рахунком, конкурсу краси «Міс Україна», який пройде 4 вересня в Палаці «Україна». Складуть компанію Періс у суддівстві Жан–Клод Ван Дамм, зірка «Відчайдушних домогосподарок» Єва Лонгорія, племінниця дизайнера Донателли Версаче Франческа Версаче, співак Кріс Норман, акторка Ольга Куриленко, футболіст Андрій Шевченко та топ–модель Сніжана Онопка.

Серйозні «ігри» маленьких музикантів

Літо — пора не тільки дорослих музичних фестивалів, а й час творчих звитяг для дітей. Потенційні українські зірки спершу могли продемонструвати свої таланти в дитячому конкурсі на «Слов’янському базарі», 15 серпня у Скадовську закінчився всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль «Чорноморські ігри», а з 20 по 22 серпня в Міжнародному дитячому центрі «Артек» пройде новий конкурс молодих виконавців «Дитяча нова хвиля–2010».

«Поповців» прибуло

Минулого понеділка колишній міністр житлово–комунального господарства, «регіонал» Олександр Попов розказав про ротації в КМДА та представив столичним чиновникам нових колег. «Я переконаний, що кожна особа з новопризначених керівників — досвідчений фахівець. Переконаний, що ці люди виправдають нашу довіру», — цитує слова Попова прес–служба КМДА. Утім деяким iз новопризначених голів уже вдалося виправдати довіру самого Олександра Попова. Так новий начальник Головного фінансового управління Володимир Репік до останнього часу працював директором Міністерства ЖКХ, колишньої «вотчини» Попова. Закріпилася на посаді керівника управління преси та інформації КМДА Оксана Збітнєва, котра виконувала обов’язки її керівника з часу приходу до КМДА самого Попова. Та й раніше вона працювала не далеко від Олександра Павловича, заступником директора із зв’язків iз громадськістю Агентства розвитку житлово–комунального господарства.

Заробили на ліки

Двоє українок виграли справу у Верховному суді Ізраїлю, і тепер ця країна має безкоштовно пролікувати їх від кількох серйозних хвороб. Обидві жінки стали жертвами торговців людьми. Одну незаконно переправили в Ізраїль ще в 2001 році, іншу — в 2004–му. Там їх змушували займатися проституцією, аж доки обом не вдалося втекти від своїх сутенерів, повідомляє «Німецька хвиля». Щоправда, на волю українки потрапили вже з цілим букетом страшних хвороб: ВІЛ–інфекцією, туберкульозом, гепатитом С. Якийсь час вони перебували в притулку для жінок, які постраждали від насилля, звідки неодноразово потрапляли в лікарню у зв’язку iз загостренням своїх хвороб.

Причепилася і прогресує?

У ніч iз 15 на 16 серпня до інфекційного відділення Ніжинської міської лікарні з діагнозом «гостра респіраторна вірусна інфекція» шпиталізовано ще двох дітей iз місцевого будинку–інтернату, повідомляє Міністерство з питань надзвичайних ситуацій. При цьому стан здоров’я трьох вихованців стабілізувався — їх виписали. Під наглядом лікарів залишається 13 осіб (9 дітей і 4 дорослих), їхній стан оцінюють як «задовільний».

В косі лента, та не та

В косі лента, та не та

Спадкоємиця готельної імперії Періс Хілтон примудрилася посваритися з компанією, яка виробляє перуки. Фірма «Хеартек інтернешнл», що спеціалізується на продукції з натурального та штучного волосся, подала на Періс до суду за те, що світська левиця порушила умови контракту. Тепер «перукарі» хочуть відсудити у міс Хілтон 35 мільйонів(!) доларів.

Не забуду «Батьківщину»!

Завтра в партії «Батьківщина» має завершитися праймеріз — внутріпартійне проміжне голосування на конкурсній основі, яке тривало тиждень. Новий для України механізм визначення рейтингу кандидатів на місцеві вибори 31 жовтня лідери БЮТ неодноразово називали «перевіркою на міцність» i таким собі «очищенням» партії від зрадників, «тушок» та інших «лозинських». Праймеріз має міцну традицію в країнах сталої демократії, зокрема, США, але його впровадження БЮТівцями на українському ґрунті викликає скепсис експертів, повідомляє «Німецька хвиля».

Імперія завдає чергового удару

Росія знову агресивно демонструє свою імперську окупаційну політику. Так у Грузії розцінили повідомлення Кремля про те, що на території Абхазії «для прикриття російської військової бази» розгорнуто зенітну ракетну систему С–300. За словами командувача російських ВПС генерал–полковника Олександра Зеліна, ця система «у взаємодії із засобами ППО Сухопутних військ вирішує завдання з протиповітряної оборони територій і Абхазії, і Південної Осетії». При цьому генерал уточнив, що С–300 «прикриває тільки об’єкти на території Абхазії». А протиповітряна оборона об’єктів у Південній Осетії — це завдання передусім військових засобів ППО», які також мають «запобігати порушенням державних кордонів у повітряному просторі та знищувати будь–які літальні апарати, що вторглися в повітряний простір підконтрольних їм територій, хоч би з якою метою вони летіли».

А ми ще «Таміфлю» не з’їли...

А ми ще «Таміфлю» не з’їли...

Минулої зими страшнішого жаху, ніж «свинячий грип», годі було й придумати. Щоденні звіти про загибель людей — наче повідомлення з фронтів, марлеві пов’язки навіть у Верховній Раді, масовий психоз, штурм аптек i брак ліків зробили «свинячий грип» темою «номер один». Літак зі стратегічним «Таміфлю» зi Швейцарiї зустрічала в Борисполі особисто Прем’єр­міністр, «затарилися» цим препаратом на кілька років уперед, ще й у скандал із відмиванням коштів на закупівлях устигли вляпатися). Уже тодi тверезi голови казали, що панiка навколо нового штаму грипу роздута штучно, якоїсь особливої смертельної загрози вiн не становить. Всесвiтня організація охорони здоров’я підсунула «свиню» — офіційно заявила про кінець пандемії вірусу H1N1, повідомляє Рейтер.

Читати з ярмарку

Читати з ярмарку

За місяць українська інтелектуальна еліта мігруватиме у Львів — з 16 по 19 вересня в Палаці мистецтв на Коперника пройде 17–та Міжнародна книжкова виставка «Форум видавців у Львові», а в ній — п’ятий міжнародний літературний фестиваль, четвертий міжнародний видавничий бізнес–форум та багато інших видавничих і літературних подій — від 300 за 5 днів, пишуть організатори на сайті.