Тимошенко вчитиме слово «угода» за словником «Пори»

Тимошенко вчитиме слово «угода» за словником «Пори»

Від сьогодні Громадянський блок «Пора»—ПРП починає всенародний збір підписів на підтримку «помаранчевої» коаліції. Можливо, мільйони підписів співвітчизників, які відстояли восени 2004 року право України на вільний демократичний розвиток, присоромлять амбітних гравців деяких «партій Майдану» і стануть наочним доказом прагнень громади.

У гості до українських братів

У гості до українських братів

Лех Качинський продовжує «українську справу» свого попередника Олександра Кваснєвського. Приступивши до виконання обов'язків, новообраний президент Польщі пообіцяв один із перших своїх закордонних візитів зробити до України. Обіцянку він виконав після недавніх відвідин Вашингтона, де третину діалогу з Джорджем Бушем присвятив Україні та її євроінтеграційним прагненням. Ця тема була однією з головних і під час офіційного візиту Качинського до України, який розпочався учора вранці і завершиться сьогодні ввечері.

У кого що падає і за рахунок чого піднімається

Ольга Балакірєва — голова правління Українського інституту соціологічних досліджень ім. Яременка — учора на прес-конференції представила результати дослідження, проведеного УІСД за період iз 18 по 22 лютого серед 3056 жителів 172 населених пунктів України. Як пише «Українська правда», фаворити передвиборчої гонки, за результатами цього опитування, залишаються незміннi: Партія регіонів — 30,1%, блок «Наша Україна» — 18,5%, Блок Юлії Тимошенко — 13,7%. Соцпартія набирає 7,2%, КПУ — 6,9%, Блок Наталії Вітренко «Народна опозиція» — 3,3% голосів. Також долають бар'єр Народний блок Литвина — 5,7% і — новинка (!) — Український народний блок Костенка і Плюща — 3,2%. Також мають певні шанси потрапити в парламент Опозиційний блок «Не так!» (2,8%) і Громадянський блок «Пора—ПРП» (2,4%). Практично не мають шансів, як відзначила Балакірєва, партія «Віче» (0,9%), Партія зелених (0,8%) та Блок НДП (0,6%).

Адмінресурс — зброя слабкої влади,

Адмінресурс — зброя слабкої влади,

Ми так стомилися від перманентних виборів, що здається, ніби вони ніколи не завершуються. Не встигли відійти від бурхливої президентської кампанії, як більше, ніж за півроку до голосування, де-факто розпочалася парламентська — від засилля політичної реклами вже голова йде обертом і ніякої політики не хочеться. Але терпіти залишилося вже небагато: менше місяця, і все — остогидлі вибори не турбуватимуть нас щонайменше три роки (звісно, якщо не доведеться йти на виборчі дільниці достроково). Хоч-не-хоч замислишся над тим, із ким доведеться цей солідний термін прожити. А отже, й голосування має бути виважене — з нашого боку, прозоре та чесне — з боку влади. Саме про це говорив Президент у своєму черговому радіозверненні до народу — рівно за місяць до того дня, коли Україна вперше обиратиме собі парламент за новою системою й оновленою Конституцією.

Не ходив би я тоді в депутати

Поміж усіх 14 претендентів на посаду міського голови Донецька найсерйознішими конкурентами, певно, вважаються тільки двоє — нинішній мер Олександр Лук'янченко та заступник голови облдержадміністрації Олександр Клименко. Перший презентує «стару» владу, бо й на ці вибори йде від Партії регіонів. А його опонент асоціюється із «новою» владою, представники якої у Донецьку та області перебувають тільки на півдорозі до тієї ж влади.

Скрипка — за «наших», Бурмака — за зелених, Карр — за тещу

Скрипка — за «наших», Бурмака — за зелених, Карр — за тещу

До виборів залишається місяць, часу не так уже й багато, відповідно й політичні сили роблять усе більше наголосу на агітацію. У бій пішли «співаючі ескадрильї» — явище не нове, але, як видно, завше актуальне для українського політикуму.

Вибори до Київради: дам мільйон, дам мільйон...

Bибори — річ велика. А як відомо, від великого до смішного... Ось і вибори до Київради, які лише входять у свою активну фазу, починають не лише дивувати політично активних громадян, а й тішити тих, хто до гумору небайдужий.