Шнур для пасинка

Шокуючий випадок трапився на Черкащині, в одному з сіл Чорнобаївського району. Там вітчим убив свого чотирирічного пасинка. Нелюд зайшов до будинку, де грався хлопчик, і побачив на підлозі розсипане борошно. Не довго думаючи, бузовір узяв шнур від DVD–плеєра і намотав його на шиї дитини та задушив.

Кілер для мера?

Після невдалих спроб депутатів Черкаської міськради влаштувати імпічмент міському Сергію Одаричу — нова новина. Шокуюча. «Сьогодні мер Сергій Одарич поінформував мене, що депутати Ковальчук і Стрижак заявили: мовляв, якщо ми не можемо прибрати мера через голосування, то наймемо кілера. Мер, відповідно, зробив заяву з цього приводу», — розповів на прес–конференції «губернатор» Черкащини Олександр Черевко.

Минуле треба знати!

Минуле треба знати!

«УПА. Історія нескорених» — це тема виставки, яку вперше відкрили в Черкаському обласному краєзнавчому музеї. «Цією подією ми хочемо згадати всіх, хто стояв у боротьбі за свободу та незалежність України. Особливо важливо, щоб цю виставку подивилася наша молодь, котра має знати, як встановлювалася радянська влада в Україні і скільки безневинно убієнних полягло, аби ця влада трималася», — зазначив на відкритті черкаський «губернатор» Олександр Черевко.

«Позитивна» вулиця

«Позитивна» вулиця

Відтепер навчитися класно танцювати, до того ж без копійки в кишені, можна. Для цього в Черкасах, біля недавно відкритого за обласною адміністрацією музичного фонтану, міська влада організувала танцювальні майстер–класи. У вихідні на спеціально зведеному подіумі танцювальний «Фонтан–данс» для усіх бажаючих дві години ведуть вихованці та педагоги Черкаського міського багатопрофільного молодіжного центру. Уроки проходять у стилі клубних танців, хіп–хоп та диско.

«Я буду бити під дих!»

«Я буду бити під дих!»

У Черкаському обласному музично–драматичному театрі для журналістів відбувся прем’єрний показ спектаклю «Войцек». Як уже повідомляла «УМ», цю виставу, в основі якої — соціальна драма німецького автора Георга Бюхнера, ставить відомий український режисер Андрій Жолдак, який мешкає в Німеччині.

Зачистка «прибиральника»

Зачистка «прибиральника»

Гуртом у смерті відбивали 57–річного Івана Полатайка в селі Червона Слобода Черкаського району рятувальники Головного управління МНС області. Чоловік приїхав сюди на заробітки з Івано–Франківської області. У рідному краю він пережив повінь, але біда дістала його на Черкащині.

«Нам би ще баяністів...»

Уперше за останні 10 років музичні школи Черкас (а в обласному центрі їх чотири) поповнилися новими інструментами. На закупівлю баянів, акордеонів, гітар, скрипок, домбр, лір, віолончелі, кларнетів та синтезаторів міська влада виділила 100 тисяч бюджетних гривень.

Батарея, вогонь!

Батарея, вогонь!

Низка областей просто не може вчасно розпочати опалювальний сезон, адже подекуди влада віддала функції теплозабезпечення приватним фірмам, які тепер можуть крутити тарифами, як циган сонцем. В інших регіонах лише з настанням жовтня влада взялася за заміну теплотрас. Відтак не варто відкидати і повторення біди, яка тогоріч спіткала Алчевськ. Що й казати, якщо навіть у Києві комунальники не зважають на киян, котрі мешкають сьогодні в ще холодних «хрущовках», і обіцяють дати «тепло» лише з настанням справжніх, очевидно, «мінусових», холодів. Хоча і за таких умов можна знайти свої «плюси»: напередодні дострокових парламентських виборів український народ отримав ще одну можливість, аби сказати уряду про його незадовільні дії. Принаймні в питанні підготовки до опалювального сезону і зростанні плати за тепле житло й гарячу воду.

Чоловіки — у меншості

Черкащина — одна з трьох областей в Україні, де з 2007 року фіксується зростання показника захворюваності людей на розлади психіки та поведінки. Нині в регіоні близько 40 тисяч осіб перебувають під наглядом психіатрів. «Зростання такого показника — це заслуга наших психіатрів. Люди почали більше звертатися до лікарів.

Храм на Божій горі

Храм на Божій горі

Високі бані Красно­гірського жіночого монастиря видно здалеку. Якщо їхати з Черкас до Києва, вони виринають серед осіннього лісу за три кілометри від міста Золотоноші. Надзвичайної краси монастир в стилі українського бароко черкащани вказали в числі «Семи чудес Черкащини».