Як розУМник Іван мультик знiмав

Як розУМник Іван мультик знiмав

Анімаційний пластиліновий фільм «Як це було» Іван Гавриляк кадрово знімав цілий день на звичайний фотоапарат, а потім «переганяв» кадри на відео. Сюжет мультфільму простий, але завжди актуальний для медійників: фотокореспондент iде на завдання й знімає мітинг, під час якого «червоні» сваряться з «жовто–блакитними». Одні й ті самі фотографії виходять iз протилежними за значеннями радикально–скандальними підписами. Ось вам і важливість інтерпретації в дії.

На все воля Божа...

Молитви вірян за здоров’я митрополита Володимира були почуті Всевишнім — предстоятелю Української православної церкви Московського патріархату стало краще, і минулої п’ятниці його перевели з реанімації в палату реабілітації. Те, що Блаженнійший почувається краще, «УМ» підтвердив прес–секретар предстоятеля УПЦ МП, протоієрей Георгій Коваленко.

Арешт незгодних

Арешт незгодних

За різними даними, у Москві та Санкт–Петербурзі поліція затримала 200—260 учасників несанкціонованих мітингів проти фальсифікації виборів. Агенції «Інтерфакс» джерело з правоохоронних органiв РФ повідомило про 260 затриманих, радіо «Свобода» передає про понад 200 осіб, які опинилися у відділках. У північній столиці стражі влади мали багатший «улов» — до так званого «мавп’ятника» запроторили керівника організації «Інша Росія» Едуарда Лимонова та координатора «Лівого фронту» Сергія Удальцова.

Краще дуже пізно, ніж ніколи

Сталося це в місті Сіетл, у магазині промтоварної мережі Sears. Як повідомляє канал King TV, у понеділок літній чоловік непомітно для продавців залишив на стійці конверт із сотнею доларів і запискою для менеджера, в якій зазначалося: «Наприкінці 1940–х років я вкрав близько 20 чи 30 доларів iз каси магазину. Я хочу повернути вам 100 доларів у рахунок компенсації».

Південна Осетія на межі революції

Південна Осетія на межі революції

Генпрокуратура Південної Осетії звинуватила опозиційну кандидатку Аллу Джиоєву, яка перемогла в другому турі президентських виборів, визнаному недійсним Верховним судом, у підготовці «кольо­рової революції». Нагадаємо, Джиоєва набрала більше голосів, ніж прокремлівський кандидат Анатолій Бібілов, проте суд виявив «численні порушення у ході виборів». І призначив повторне голосування на виборах президента невизнаної республіки на 25 березня 2012 року, заборонивши опозиціонерці брати в ньому участь. У відповідь Джиоєва проголосила себе президентом і заявила про формування Держради, до складу якої увійшли десять представників її штабу.

Порятунок під кутом 40

Знаменитий британський співак Джордж Майкл серйозно захворів. Тиждень тому 48–річну поп–зірку госпіталізували у Відні, де Георгіос Панайоту (таке справжнє ім’я музиканта) мав дати концерт. Через складну пневмонію Джорджу довелося скасувати 14 наступних концертів у Британії. Увечері в неділю стан хворого погіршився.

Заради життя

У неділю в Запоріжжі відбувся благодійний концерт за участю українських колективів i виконавців: «Тартака», «Хорти», Тоні Матвієнко та Арсена Мірзояна. Усі кошти, отримані під час виступу, підуть на лікування шестимісячної Поліни Остапенко, котрій поставили страшний діагноз — атрезія жовчних шляхів.

Куди поїде Янукович

Попри власні переможні заяви про те, що на саміті Україна–ЄС у грудні буде парафовано угоду про асоціацію нашої держави з Євросоюзом, бо це — головна наша мета, «регіональна» влада, виявляється, на реалізацію цієї мети й не розраховувала. Точніше, «не мала принципових намірів парафувати Угоду про асоціацію саме на саміті 19 грудня». Так принаймні заявляє заступник міністра закордонних справ Павло Климкін — голова нашої переговорної делегації.