«Реал» і «Баварія» — дострокові чемпіони

Іспанець Фернандо Торрес, забивши в дебютному для себе сезоні в «Ліверпулі» вже 32–й м’яч (з них 23 — у прем’єр–лізі), гарантував «мерсісайдцям» четверте місце й участь у кваліфікації Ліги чемпіонів. У цьому ж матчі проти «Манчестер Сіті» Андрій Воронін вийшов на заміну на 78–й хвилині замість Джеррарда.

Гладкий фініш «Шахтаря»?

Після трьох поразок поспіль нарешті перервав сумну серію «Дніпро». Гол Богдана Шершуна у ворота «Чорноморця», забитий ударом головою після розіграшу кутового, приніс команді Олега Протасова перемогу в 500–му матчі «Дніпра» у вищій лізі. Цей виграш гарантував дніпропетровцям як мінімум четверту позицію й путівку в Кубок УЄФА.

Англійські дуелі

Волею сліпого жеребу на стадії чвертьфіналів Суперліги в одній із дуелей зійшлися дві англійські команди. Воно й не дивно, адже серед восьми найкращих у Європі — четвірка грандів із Туманного Альбіону. Позавчора ввечері у Лондоні на стадіоні «Емірейтс» зустрілися сусіди по турнірній таблиці у прем’єр–лізі — «Арсенал» та «Ліверпуль». Для двох клубів це був двохсотий очний поєдинок в історії. До матчу суперники підійшли в різній формі. У грі «канонірів» спостерігається спад, підтвердженням чого є втрата лідируючої позиції в чемпіонаті, а от «мерсісайдці» набрали непоганий хід. Утім попри статистичні показники та поточні фізичні кондиції, ігри за участю цих принципових суперників завжди виходять напруженими й безкомпромісними.

Реванш «вовків» не вдався

«Рома», здолавши у передньому раунді одного з фаворитів Ліги чемпіонів — мадридський «Реал», позавчора приймала не менш грізний клуб — «Манчестер юнайтед». Італійці неабияк прагнули реваншуватися за минулорічний розгром на «Олд Траффорді» (у повторному матчі такого самого чвертьфіналу «вовки» програли «манкуніанцям» — 1:7), однак уже перед матчем стало зрозуміло, що зробити це буде надто тяжко. Адже в матчі серії А проти «Кальярі» зазнав травми стегна капітан та «ідол» римлян — Франческо Тотті. Забігаючи наперед, слід сказати, що саме його гострих передач та нестандартних дій у завершальній стадії атак забракло господарям для сприятливого результату.

Останні налаштування

Позавчора футбольні збірні Старого світу провели товариські зустрічі, які для багатьох команд стали черговим етапом підготовки до континентальної першості, що відбудеться влітку в Австрії й Швейцарії. Вийшли на поле й усі майбутні суперники збірної України по кваліфікації на чемпіонат світу–2010: Англія, Хорватія, Казахстан, Білорусь, Андорра.