Російські війська в ніч на 7 червня завдали масованого удару по Харкову з використанням дронів-камікадзе, керованих авіабомб та ракет. Внаслідок обстрілу загинули двоє людей, ще 17 отримали поранення, серед них – двоє дітей.
Російські загарбники в ніч на 3 червня вчергове атакували Одесу, у результаті чого були пошкоджені будинки і цивільна інфраструктура, зайнялися пожежі, 4 людини постраждали.
П'ять ворожих БпЛА в ніч на 31 травня вдарили по фермі в одному із сіл Роменської громади на Сумщині, унаслідок атаки спалахнули господарські будівлі, загинули сотні свійських тварин, знищено десятки тонн зерна.
У російському Санкт-Петербурзі в ніч на 29 травня спалахнула пожежа на території заводу "Авангард". Підприємство спеціалізується на виробництві мікроелектроніки та має статус стратегічного підприємства росії.
На світанку у п”ятницю, 23 травня, внаслідок російської дронової атаки є пошкодження будинків та авто на Івано-Франківщині, у Чернівецькій області виникла пожежа на залізничній станції.
У ніч на 7 травня російські окупанти атакували Київ балістикою та 28 безпілотниками – ракету та 11 БпЛА вдалося знищити, 3 дрони були локаційно втрачені та ще 10 залишили повітряний простір столиці, повідомили у КМВА.