ПОЛІТПАРНАС: Російськомовний
Ну все! Зробив я вибір! Свобода! Честь! Майдан!
Ну все! Зробив я вибір! Свобода! Честь! Майдан!
Мені вже 78 років. Раніше не звертав уваги на вашу газету — думав, що вона молодіжна. Та ось 1 липня 2015 р. мені до рук потрапив номер «УМ» зі статтею «Як знайти українця?», і я, прочитавши безвідривно всю газету, зрозумів, що це МОЯ газета.
Ми, львівські ветерани, щодня збираємося у своєму офісі на площі Ринок, у ратуші, обговорюємо стан справ у місті, країні, світі, виробляємо стратегію і тактику своєї діяльності.
21 квітня виповнилося 147 років із дня народження Володимира Ульянова (Леніна). Це не привід для святкувань, а запрошення до роздумів.
Наступну після Великодня неділю у народі називають Поминальною, а ще — Гробками, коли живі приходять віддати шану померлим.
У свій час канцлер ІІ Німецької імперії Отто фон Бісмарк сказав: «Із поганими законами і хорошими чиновниками цілком можна правити країною. Але якщо чиновники негодящі, не допоможуть навіть найкращі закони».
Надважливий, на моє глибоке переконання, Закон «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону і пропаганду їх символіки» має сприяти відродженню історичної пам’яті та консолідації українського народу.
Дорога редакціє! «Україна молода» — улюблена газета. Передплачую її та читаю з дня виходу. А ще ділюся прочитаним із сусідами, тоді йде бурхливе обговорення публікацій.
Світову економічну кризу 2008 р. спеціалісти Корпорації стратегічного консалтингу «Гардарика» С. Дацюк і К. Матвієнко охарактеризували так: «Коли ви чуєте слова «фінансова криза», знайте, що їх говорять непрофесіонали або вами маніпулюють, бо насправді це криза переспоживання».
У бюджетнім казані
Цифри радісні й сумні.